DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde Uygun Fiyatlarla  Mimarlık Okuyun!

Hayalini kurduğunuz meslek mimarlık fakat çeşitli sebeplerle yurtiçinde mimarlık eğitimi alamıyorsanız tam size uygun bir önerimiz var. Üstelik çok uygun fiyatlarla uzaktan eğitim imkanına sahip olarak ve üniversite sınavına girme koşulu olmaksızın! 

Günümüzde artan yaşam maliyetleri dolayısıyla mimarlık okumak isteyen öğrenciler ya hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmakta ya da yurtdışı eğitimde uygun maliyetli fırsatlara yönelmektedir. Düşük yaşam maliyetli fakat yüksek kalitede mimarlık eğitimi fırsatını öğrencilerine sunan üniversiteler arasında Balkanlar’ın en renkli ülkelerinden biri olan Makedonya’nın Uluslararası Vizyon Üniversitesi öne çıkmaktadır. Makedonya’nın Gostivar kentinde kurulmuş olan üniversite, öğrencilerine sunduğu uygun fiyatlı eğitim olanağının yanı sıra üniversite sınavı şartı aramaması, uzaktan eğitim imkânı sağlaması ve dileyen öğrencilerine Türkçe eğitim dili seçeneğini de sunması dolayısıyla özellikle son yıllarda Türkiye’deki öğrencilerin dikkatlerini üzerine çekmektedir. Makedonya’nın eğitim sistemi sayesinde Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi almak için lise diplomasına sahip olmanız yeterlidir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi, mimarlık fakültesini de kapsayan toplamda 5 farklı fakültede uygun maliyetli uzaktan eğitim programları yürütmektedir. Üniversitenin Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olması dolayısıyla bir yandan mimarlık eğitiminizi sürdürürken diğer yandan da herhangi bir dil sorunu ile karşı karşıya gelmezsiniz. 

Sunmuş olduğu tüm bu avantajların yanında, üniversitenin öğrencilerinden istediği tek şey fakültenizin vize ve final dönemlerinde bu sınavlara katılmalarıdır. Bu konuda da Makedonya, size uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunacaktır. 

Vizyon Üniversitesi’nin mimarlık eğitimi programı Avrupa standartlarında, alanında tüm gelişmeleri takip eden, dünya çapındaki mimarlık eğitimine paralel bir anlayış ile hazırlanmıştır. Dolayısıyla Vizyon Üniversitesi’nden alacağınız diploma, Türkiye başta olmak üzere birçok dünya ülkesinde tanınacaktır. Mezuniyetiniz sonrasında, iş hayatınıza devam etmek açısından sorun yaşamazsınız. 

Uygun yaşam maliyetleriyle dünya çapında ismini duyurmayı başaran Makedonya’nın Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa ile kıyaslanamayacak derecede uygun yaşam maliyetleri sunan nitelikli bir uluslararası üniversitede mimarlık okumak isteyen öğrencilerin ilk seçenekleri arasında yer almaya bugün de devam etmektedir.

Eğitim maliyetleri ve yaşam standartları açısından hem Avrupa’nın diğer ülkelerinden hem de Türkiye’den daha uygun imkanlar sunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi almak isterseniz alanında uzman ve tecrübeli Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere gerekli olan belgeler, vize, konaklama ve diğer tüm ayrıntıların bilgisini verecektir. Hayalini kurduğunuz bölüm olan mimarlık için uygun fiyatlarla kaliteli eğitim sunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nin sunduğu fırsatı kaçırmayın! 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız