DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Üniversite Puanı İstemeyen  Yurt Dışı Okulları

Üniversite puanı istemeyen yurt dışı okulları, üniversite sınavından yeterli puanı alamayan öğrencilerimiz için oldukça ideal bir tercihtir. Türkiye'de yüksek puan isteyen hukuk, psikoloji ve mühendislik gibi bölümleri yurt dışında puansız bir şekilde okumanız mümkün. Sadece lise diplomanız ile kayıt olabileceğiniz bu üniversiteler, hayallerindeki bölümü okumak isteyen öğrencilere prestijli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Özellikle Polonya, Litvanya, Azerbaycan, Makedonya gibi ülkelerde sınavsız yurt dışı eğitimi alabilirsiniz.

Bakü Devlet Üniversitesi
Dünya'nın en kaliteli ilk 1000 üniversitesi arasında yer alan Bakü Devlet Üniversitesi, Azerbaycan‘ın en eski ve saygın okuludur. Mühendislik bölümlerinden öğretmenlik bölümlerine, sosyal bilimlerden fen-edebiyat bölümlerine kadar bir çok programda eğitim imkanı tanıyan kurum, sınavsız eğitimi ile dikkat çekmektedir. Bakü Devlet Üniversitesi, eğitim programlarını Azerice ve Rusça olarak uygulamaktadır. Bakü Devet Üniversitesi çift dalda eğitim alma seçeneği de sunmaktadır. Türk öğrencilerin çok ilgi gösterdikleri üniversitenin 1500 yabancı öğrencisi bulunmaktadır.

Uluslararası Balkan Üniversitesi
Yurt dışında hem sınavsız hem de masrafsız bir eğitim almak istiyorsanız, Uluslararası Balkan Üniversitesi size hitap eden en uygun seçeneklerden biridir. Uluslararası bir üniversite olması dolayısıyla üniversitenin eğitim dili İngilizce olup kayıt sırasında dil yeterliliğinizi belgelemeniz istenmektedir. Eğitim dilinin İngilizce olması sayesinde eğitiminize uluslararası düzeyde başlayarak dünyanın birçok üniversitesi ile aynı standartlarda eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi, ülkemizce tanınmaktadır.

Varşova Üniversitesi
Polonya'nın en gözde kurumlarından biri olan Varşova Üniversitesi, yurt dışında sınavsız eğitim alabileceğiniz bir diğer saygın kurumdur. Varşova Üniversitesi, Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversite Sıralaması ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması (Şangay Sıralaması olarak da bilinir) gibi uluslararası sıralamalarda yüksek pozisyonlardadır. Öğrencilerin büyük çoğunluğunun üniversite ve eğitim programı seçiminden memnun olduğunu gösteren, üniversite tarafından gerçekleştirilen yıllık anketler Varşova Üniversitesi'nin eğitim kalitesini ortaya koymaktadır. 

Kaunas Teknoloji Üniversitesi
Litvanya'nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Kaunas Teknoloji Üniversitesi, ilk 1000'de yer alan kurumlardan biridir. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında %2,7’lik dilimde yer alan KTÜ, yetenekli öğrencileri, akademisyenleri ve araştırmacıları bir araya getirmektedir. Vaka analizinden teknoloji transferine uzanan öğretim programlarıyla iş dünyasıyla yürüttüğü ortak çalışmalarda lider konumdadır.

Sınavsız bir yurt dışı eğitimi almak ve hayallerinizdeki bölümü vakit kaybetmeden okumak istiyorsanız İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız