DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Üniversite Sınavına Girmeden Üniversite Okuyun

Pek çok Türk vatandaşı öğrenci, yurt dışındaki sınavsız üniversitelerden habersiz. Sınav kaygısı ve daha birçok nedenden dolayı üniversite sınavından istediği puanı alamayan öğrenciler, üniversite okuma hayallerine veda ediyor. Ancak üzülmeyin, yurt dışında sınavsız eğitim ile lise diplomanız ile dilediğiniz bölümü okuyabilirsiniz!

Üniversite Sınavını Dert Etme!
Polonya, Azerbaycan, Makedonya ve daha birçok ülkede gerek dünya sıralamasında ilk 1000'de yer alan üniversitelerde, gerekse YÖK tarafından tanınan ve mezun olduktan sonra denklik sorunu yaşama ihtimalinizin çok düşük olduğu saygın eğitim kurumlarında, bir çok dilde ve hatta Türkçe dilinde eğitim almak için lise diplomanız ve gerekli evraklar ile başvurmanız yeterlidir. İstediğiniz bölümde sınavsız eğitim olanağı mevcut. 

Uygun Yaşam Koşulları
Sınavsız üniversite tercihiyle eğitim alabileceğiniz pek çok ülke, yaşam maliyetleri açısından Türkiye ile benzerlik gösterir; hatta bazı ülkeler öğrenciler için Türkiye’den daha ekonomik olabilmektedir. Balkanlar bu anlamda çok tercih edilen bölgelerden biridir. Türkiye’de üniversite eğitimi için ayıracağınız bütçeye denk bir bütçeyle Avrupa’da ve dünyanın diğer köklü okullarında üniversite eğitimi alabilirsiniz. Bu esnada yeni kültürler tanıyarak yabancı dilinizi geliştirme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Hatta Türkçe üniversite eğitimi almak dahi mümkün! Örneğin Makedonya’da faaliyet gösteren Uluslararası Vizyon Üniversitesi, tamamen Türkçe müfredatla eğitim vermekte olup müfredatı ülkemiz müfredatına paralel ilerlemektedir.

Vizyon Üniversitesi Hakkında
Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa'da Türkçe dilinde eğitim alabileceğiniz kaliteli bir kurumdur. 4 fakültede lisans tamamlama, lisans, uzaktan eğitim, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programları bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Bologna sürecine dahil olan, Avrupa’da tanınırlığı bulunan kaliteli bir üniversitedir. Kurum, aynı zamanda sınavsız üniversite kategorisinde yer almaktadır.

Sınavsız üniversiteler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmet verdiğimiz Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelerek alanlarında uzman ve deneyim sahibi danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır. 

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin şimdi tam vakti!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız