DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Üniversite Sınavını Dert Etmeyin: Sınavsız Hukuk Eğitimi

Hukuk bölümü, ülkemizde oldukça revaçta olan ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bölümlerin başında gelmektedir. Yurt içinde bulunan üniversitelerde kaliteli Hukuk eğitimi bulunmaktadır. Ancak ülkemizde üniversite sınavı, bazı öğrencilerimiz için aşılması zor bir engel olabilmekte ve öğrenciler düşük puan aldıkları için hayallerindeki bölümü okuyamamaktadır. Yurt dışında bulunan bazı üniversitelerde üniversite sınavı şartı aranmaz. Peki hangi kurumlarda sınavsız Hukuk eğitimi alabilirsiniz?

Sınavsız Hukuk Eğitiminin Adresi: Uluslararası Balkan Üniversitesi
Yurt dışında hem sınavsız hem de uygun bütçeli bir üniversitede okumak istiyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi'ni tercih edebilirsiniz. Makedonya’nın Üsküp şehrinde bulunan Balkan Üniversitesi uluslararası bir üniversite olup Avrupa ya da ABD’deki üniversitelerin yüksek eğitim ücretlerine cevap veremeyen öğrenciler için uygun alternatiflerin başında gelmektedir. Uluslararası bir üniversite olması dolayısıyla üniversitenin eğitim dili İngilizce olup kayıt sırasında dil yeterliliğinizi belgelemeniz istenmektedir. Eğitim dilinin İngilizce olması sayesinde eğitiminize uluslararası düzeyde başlayarak dünyanın birçok üniversitesi ile aynı standartlarda eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi, ülkemizce tanınmaktadır.

Uzaktan Ve Sınavsız Eğitim Seçenekleri İle Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi
Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, Ukrayna'da yer almaktadır. Okul, Başkanlık Kararnamesi ile 2 Mart 2001'de "ulusal" statüsünü kazanmıştır. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. Lisans, lisans tamamlama, uzaktan eğitim, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde bir çok program sunan kurum, özellikle hukuk, sivil güvenlik, yönetim sistemleri, sosyal bilimler ve bilgi teknolojileri alanında uzmanlar yetiştirmektedir. Ukrayna'nın saygın okullarından biri olan Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, aynı zamanda sınavsız eğitim veren bir kurumdur. 

Kardeş Ülke Azerbaycan'da Sınavsız Hukuk Eğitimi: Bakü Devlet Üniversitesi
Ülkemizin kültürüne yakınlığı ile bilinen kardeş ülke Azerbaycan'da sınavsız Hukuk eğitimi alabilirsiniz. Azerbaycan‘ın en eski ve saygın Üniversitesi olan Bakü Devlet Üniversitesi 1919 yılında kurulmuştur. 1930’da Sovyet yöneticiler tarafından “yeniden yapılandırma” adı altında kapatılmış ve okulun yerine de Ali Eğitim Enstitüsü kurulmuştur. 1934 yılında Azerbaycan genelinde eğitim düzeyinin azaldığını gören Sovyetler Birliği yönetimi, Azerbaycan'da okumak isteyenlerin sayısını yeniden arttırmak amacıyla Bakü Devlet Üniversitesi’ni yeniden açmıştır. Eğitim vermeye 2 fakülte ile başlayan Bakü Devlet Üniversitesi, günümüzde 17 fakülteye sahip büyük bir eğitim kurumu olmuştur. 

Sınavsız Hukuk eğitimi alabileceğiniz diğer kurumları öğrenmek ve detaylı bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız