DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Uygun Fiyatlarla Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okullar

Uygun fiyatlarla dil eğitimi alabileceğiniz okullar, bugün Avrupa'nın en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Özellikle dil öğrenimini yurt dışında almak isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsat olan bu kurumlar, pek çok açıdan da avantajlı okullardır. "Ben hem İngilizce'nin yaygın bir şekilde konuşulduğu hem de biraz daha uygun maliyetli bir ülkede eğitim almak istiyorum" diyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz çok iyi iki seçenek var. Bunlardan birisi kendilerine has bir aksanları olsa da İngilizce dilini çok uzun yıllardır resmi dilleri arasında bulunduran İrlanda'dır. İrlanda, İngilizce alanında dil eğitimi alabileceğiniz en avantajlı ülkelerden biridir. Diğeri ise Avrupa'nın en güneşli ülkesi olan Malta'dır.

Dillere Destan Güzelliği İle İrlanda'da Dil Eğitimi Almak

Avrupa Birliği üyesi olan İrlanda; her yıl dünyanın birçok ülkesinden yabancı öğrencileri ağırlamakta olup, çok kültürlü ülkelerden biridir. İrlanda’nın başkenti Dublin, doğal güzellikleri ve modern şehir yapısını aynı çatı altında birleştirmeyi başarmış eşsiz bir şehirdir ve çok sayıda kaliteli dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Bunların başında dünya çapında çok sayıda ülkede dil okulu bulunan Kaplan gelmektedir. The English Studio, ISE gibi okullar yine ülkenin en saygın ve kaliteli okulları arasındadır. İrlanda dil okulları ücretleri haftalık 140 € ile 300 € arasında değişmektedir. Üstelik İrlanda, uzun süreli dil okulu öğrencilerine haftalık 20 saat çalışma izni veren bir ülkedir. Yani İrlanda’da eğitim alırken yaptığınız masrafları çalışarak telafi etmeniz mümkündür. Saatlik ücret 10 € civarındadır.

Dil Eğitimi Alırken Euro Kazanabileceğiniz Bir Ülke: Malta!

Size önerdiğimiz ikinci seçenek olan Malta’ya gelecek olursak, Malta dünyanın en iyi dil okullarını bulunduran bir başka ülkedir. Malta’da dil eğitimi almanın en önemli avantajlarından biri uzun süreli (90 gün ve üzeri) dil kursuna kayıt yaptırdığınızda haftalık 20 saat çalışma izniniz bulunmasıdır. Saatlik 9€ civarı ücretlere iş bulabileceğiniz Malta’da kaliteli bir dil eğitimi alırken bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yurt dışında alınacak bir dil eğitimi öğrencileri tamamıyla yabancı ve tanınmayan bir ortamla yüzleştirdiği için zaman zaman zorlu olabilmektedir ancak Malta’da alınacak bir dil eğitiminin en önemli avantajlarından birisi de ülke insanının sıcakkanlı oluşudur. Bu sebepten dolayı ülkede dil eğitimi almaya karar veren öğrenciler yabancılık çekmeyecekleri bir ortamın sağladığı özgüvenle dil konusundaki yeteneklerini kısa sürede geliştirebilirler.

Yurt dışında kaliteli ve uygun seçeneklerle dil eğitimi almak ve daha fazla bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız