DRAFT BLOG

Uygun Fiyatlı Lisans Tamamlama Yapabileceğiniz Üniversiteler

Yurt dışında uygun fiyatlarla lisans tamamlama eğitimi almak, bir çok Türk öğrencimiz için oldukça avantajlı bir seçenektir. Türkiye'de lisans tamamlama eğitimi için DGS adı verilen bir sınava tabi olmak zorunda olan kişiler, yurt dışı kurumları sayesinde bu sınavdan muaf olarak, rahatlıkla lisans tamamlama eğitimi alabilirler. Özellikle Makedonya ve Ukrayna, lisans tamamlama eğitimi alabileceğiniz ve sınavsız eğitimleri ile ün salmış ülkelerdir. Burada bulunan okullar, Avrupa standartlarında olup, öğrencilerine sayısız imkan sunmaktadır. 

Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde Lisans Tamamlama Eğitimi
Makedonya'da lisans tamamlama eğitimi alabileceğiniz ilk okul Uluslararası Vizyon Üniversitesi'dir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde bulunan toplam 4 fakültede lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları sunulmaktadır. Üniversite, Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan bir eğitim kurumudur. Bu anlamda Avrupa’da tek olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde aynı zamanda bütün dersler Türkçe olarak verilmektedir. Türk müfredatına eş değer bir müfredatın takip edildiği bu saygın okulun eğitim programları Bologna Süreci’ne ve Türkiye’deki eğitim veren üniversitelerin ders programlarına son derece uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Eğitim, öğretim ve araştırma alanlarında evrensel standartları ve etik anlayışları benimseyen Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda toplum yararı ve paydaş memnuniyetini de hedefleyen bir eğitim kurumudur. Bir yüksek öğrenim kurumu olarak bu prestijli okul, yurt dışında eğitim almayı isteyen herkesin ilk tercihleri arasında olmalıdır. Eğitim dünyasında kendisine açtığı yolda ulusal ve uluslararası eğitim / araştırma ağlarında pek çok nitelikli programı bünyesinde barındırmaktadır.

Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi'nde Hukuk Alanında Lisans Tamamlama
Eğer siz Adalet bölümü mezunuysanız ve yurt dışında Hukuk alanında lisans tamamlama eğitimi almak istiyorsanız Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, size uygun bir okuldur. Üniversitede lisans ve yüksek lisans derecesi sağlayan altı fakülte bulunmaktadır. 1 numaralı fakülte olan Araştırma Fakültesi'nde mezunlar, dava öncesinde araştırma kurumlarında araştırmacı olarak çalışabilirler. 2 numaralı fakülte mezunları cezai soruşturma ve uyuşturucu kaçakçılığıyla mücadele birimlerinde çalışabilirler. 3 numaralı fakülte mezunları trafik güvenliği uzmanı ve psikolog olabilirler. 4 numaralı fakülte mezunları siber suçlarla ve insan kaçakçılığı suçlarıyla mücadele birimlerinde müfettiş ve suç istihbarat dedektifleri görevlerinde çalışabilirler. 5 numaralı fakültede ise öğrenciler hukuk alanında uzaktan eğitim alabilmektedirler. 

Lisans tamamlama eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız