DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Uygun Paket Fırsatlarıyla Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okullar

Yurt dışında dil eğitimi almak pek çok açıdan avantajlı ve prestijli bir durumdur diyebiliriz. Uygun fiyatlarla dil eğitimi alabileceğiniz okullar, bugün Avrupa'nın ve hatta dünyanın en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Özellikle dil öğrenimini yurt dışında almak isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsat olan bu okullar, pek çok açıdan da kayda değer okullardır. Peki uygun paket fırsatlarıyla dil eğitimi alabileceğiniz okullar hangileridir?

İngilizce'yi Anavatanında Öğrenmeye Ne Dersiniz? International House Londra

Anadilinin İngilizce olduğu İngiltere, saygın ve uluslararası geçerliliğe sahip kurumları bünyesinde barındırması ile ün salmıştır. Modern eğitim metodlarının eğitime dahil edildiği bu saygın kurumlar, dünyanın pek çok yerinden öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Londra'da pek çok dil okulu ve dil kursu bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi ve dünyaca tanınanı ise  International House Londra'dır. 25 saate yakın Genel İngilizce öğrenebileceğiniz okulun fiyatları haftalık 255 Euro civarından başlamaktadır. Eğitim süresi boyunca bu fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Dil eğitiminizi tamamladığınız zaman, uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika ile kariyerinize ya da mevcuttaki işinize parlak bir yatırım yapabilirsiniz.

Londra’nın tam kalbinde bulunan IH Londra, kalifiye ekipmanlarla donatılmış olup alanında en iyi niteliklere sahip saygın eğitmenler ile İngilizce'yi kusursuz bir şekilde öğretmektedir. Okul, saygın öğretmenlerin hizmet verdiği son derece dinamik ve kültürel çeşitlilik arz eden bir atmosfere sahiptir. Ayrıca Berlin ve Barcelona gibi Avrupa’nın pek çok farklı şehrindeki kampüsleri ile de eğitim hayatına devam etmektedir.

İngilizce'yi Öğrenebileceğiniz Bir Başka Kaliteli Kurum: Malta European School of English

Yılın neredeyse tamamının güneşli geçtiği Malta, harika sahilleri ve doğası ile muhteşem bir ülkedir. Ülkemizden de pek çok kişinin dil eğitimi almak için gittiği ülkenin dil okulları, dünyanın en iyi müfredatına sahiptir. Bu okullardan ilki European School of English'dir.

1996 yılında kurulan European School of English , Malta bulunan öğrenciler tarafından “Malta'nın En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir. 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim veren okul, deneyimli personeli ve akademisyenleri ile de ün salmıştır. Okulun öğrencilerine sunduğu pek çok avantaj vardır. ESE Malta Dil Okulu’nda ücretsiz İnternet, Kişisel Çalışma Merkezi ve Kütüphane, iki bilgisayar laboratuvarı, ferah ortak kullanım alanı ve Kafeterya gibi olanaklar bulunmaktır. Okulda 20 saatlik bir Genel İngilizce programını, haftalık 195 Euro civarı bir fiyata alabilirsiniz.

Uygun bütçeli yurt dışı dil eğitimi paketlerinden faydalanmak ve yabancı dilinizi en kaliteli okullarda geliştirmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız