DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Uygun Yaşam Şartları Ve Eğitim Kalitesiyle  Balkan Üniversitesi

Üniversite eğitimi almak artık son derece zor bir hal almıştır. Türkiye’deki üniversitelerin eğitim konusunda gün geçtikçe daha yetersiz bir hale gelmesi ve zorlayıcı sınav sistemi pek çok lise mezununun açıkta kalmasına sebep olmaktadır. Sınav senesi olarak isimlendirilen süreç, üniversiteye hazırlanan öğrencilere maddi ve manevi açıdan çok büyük bir külfet oluşturmaktadır. Bu sebepten dolayı da gençlerin çoğu artık Türkiye’de iyi bir üniversitede eğitim görmeyi hayal olarak görmektedir. Gelişmiş Avrupa ülkelerinde eğitim almak da son derece pahalı olduğundan tercih edilen bir durum olmaktan çıkmıştır. Fakat uygun yaşam şartları ve eğitim kalitesiyle Balkan Üniversitesi, yurtdışında üniversite okumak isteyen herkes için oldukça ideal bir tercihtir.

Balkanlar’da Üniversite Eğitimi

Eğitim almak için oldukça iyi fırsatlar sunan ve Balkanlar’da konumlanmış tüm üniversiteler, çok fazla avantaj oluşturmaktadır. Özellikle finansal açıdan uygun ücretler talep eden bu okullarda eğitim almak kaliteli bir eğitimi global standartlarda alma fırsatını size sağlamaktadır. YÖK tanınırlığına da sahip olan bu okullarda eğitim aldıktan sonra öğrenciler hayallerinde bulunan mesleğe adım atarlar. Yurtdışında eğitim almak, Balkanlar’daki üniversitelerde sınavsız koşullar altında mümkün olmaktadır. Bu durum öğrencileri bir seneyi çalışarak harcamaktan kurtarmakla birlikte okulların uygun fiyatları da kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.

Uluslararası Balkan Üniversitesi

Bir önceki paragrafta sözü edilen üniversiteler arasında yer alan Balkan Üniversitesi, bu şansı kaliteli bir şekilde sunar. Balkan Üniversitesi, hemen hemen her açıdan akıllıca bir seçimdir. Öğrencilerine avantajlı bir eğitim alma imkanı sunan Uluslararası Balkan Üniversitesi size pek çok bölümü seçme seçeneği sunmaktadır.

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi, pek çok ülke tarafından tanınan bir üniversitedir. Eğitim dili İngilizce olduğu için bu üniversitede öğrenim görecek öğrencilerin dil yeterliliği aranmaktadır. İngilizce’ye hakimiyeti olmayan öğrenciler üniversitenin kendi müfredatına göre hazırlanmış hazırlık sınıfları sayesinde açıklarını kısa sürede kapatabilirler. Uluslararası Balkan Üniversitesi aynı zamanda bünyesindeki öğrencilere %100 burslu bir eğitim alma fırsatı da sunmaktadır. Kurumda, Teknik Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi gibi pek çok fakülte bulunmaktadır. Bu fakülteler arasında ise sayısız bölüm yer almaktadır. Okul, aynı zamanda sınavsız eğitim sunan bir üniversite olduğundan dolayı, öğrencileri 1 yıllık sınav hazırlığı stresinden kurtararak da gayet ferah bir şekilde eğitim hayatlarına başlamalarını sağlayabilecek kapasitede bir eğitim kurumudur.

Avrupa’daki okullar hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız