DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Uzaktan Doktora Eğitimi Veren Üniversiteler

Türkiye'de eğitim hayatınızı tamamladıktan sonra çalışma hayatınıza başladınız; ancak bu arada doktora eğitiminizi tamamlamak istiyorsunuz; böyle durumlarda fırsat yaratacak en önemli eğitim yöntemlerinden birisi ise uzaktan eğitimdir. Genelde yurtdışında sınavsız bir şekilde katılabileceğiniz uzaktan doktora eğitimi Balkan üniversitelerinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları ve sınavlara gittiğiniz zaman konaklama imkânları ile hiçbir sorun yaşamadan Balkan ülkelerinde bu eğitimi rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik uzaktan eğitim alarak doktora eğitimini tamamlamanız; hem işinize engel olmayacak hem de bu arada eğitiminizi tamamlama fırsatı tanıyacaktır. 

Uzaktan doktora eğitimi veren üniversiteler; Balkan ülkeleri arasında yer alan Romanya, Makedonya gibi ülkelerin bazı üniversitelerin de yer almaktadır. Özellikle Makedonya Üniversitesi'nin uzaktan doktora eğitimi veren üniversiteler arasında ise Uluslararası Vizyon Üniversitesi,  Fon Üniversitesi size bu imkânı tanıyan en önemli üniversiteler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu üniversitelerde yer alan Mimarlık, Hukuk, Danışmanlık ve Rehberlik, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Mühendisliği ve Diploması bölümlerinde dilerseniz doktora eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. 

Üstelik kariyeriniz açısından size faydası olacak uzaktan doktora eğitimi ile siz de hem kariyerinizde yükselmeyi hem de hayatınız boyunca daha iyi koşullarda çalışma imkânı bulabilirsiniz. Makedonya üniversitelerinin sunmuş olduğu uzaktan doktora eğitiminde kaliteli ve uluslararası eğitim standartları uygulanmaktadır. Üniversitelerde ayrıca Türkçe eğitim yanında İngilizce, Makedonca, Arnavutça gibi birtakım dillerde yer almaktadır. Dilerseniz kendi dilinizden farklı bir dilde eğitim alma imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Makedonya Üniversitelerinde doktora eğitimini almanız YÖK denkliği alma açısından da hiçbir sorun yaşamamanıza etken olacaktır. 

Sizler de uzaktan doktora eğitimi almak istiyorsanız; Draft  Eğitim Danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımız size gerekli olan tüm ayrıntıları vize işlemlerini ve üniversiteler ile ilgili her türlü bilgiyi detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ayrıca eğitim alacağınız üniversitenin bulunduğu yerde konaklama şeklinden diğer tüm işlemlerle ilgili yardımcı olan danışmanlarımız uzaktan doktora eğitimi alırken sizlere yardımlarını sürdürmektedir. İzmir, İstanbul, Ankara şubelerimizden yetkililerimiz ve danışmanlarımıza her türlü soruyu sorabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız