DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Bilgisayar Mühendisliği

Uzaktan eğitim, birçok çalışan için avantaj sunan yeni bir eğitim konseptidir. Özellikle bağımsız eğitim alma şansı bu avantajlardan biridir. Fakat tamamen kişinin kendi inisiyatifiyle ilerlediği için ciddi bir öz disiplin gerektirdiği de ortadadır. Bu yazımızda uzaktan eğitimle bilgisayar mühendisliği hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Uzaktan eğitimde devam zorunluluğu bulunmaması, belli bir rehavet yaratsa da planlı, programlı ve sistemli çalışan kişiler için bu durum söz konusu olmayacaktır. Uzaktan eğitim özellikle çalışmak zorunda olan ve çalışma hayatının yoğunluğundan dolayı üniversite eğitimine devam edememiş kişiler için önemli bir fırsattır. Aynı şekilde, üniversite okumak isteyen fakat çeşitli nedenlerle bulunduğu yerde ayrılamayan kişiler için de büyük bir şanstır. Uzaktan eğitimin sunduğu en önemli avantajlardan biri ise bu eğitimi yurtdışında alabilme imkanıdır.  Kaliteli ve uluslararası standartlar çerçevesinde eğitim almak isteyenler için çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Özellikle Bilgisayar Mühendisliği okumak isteyen ve uzaktan eğitimle meslek sahibi olmayı düşünenler için Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi ve Fon Üniversitesi güzel fırsatlar sunuyor. Ayrıca sınav koşulu olmaması da büyük bir avantaj teşkil ediyor. Makedonya'daki bu üniversitelerden birinde Bilgisayar Mühendisliğini uzaktan eğitim yoluyla bitirmeniz halinde, diplomanızla kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Ayrıca Makedonya üniversiteleri uygun fiyatları nedeniyle de yoğun şekilde tercih edilmektedir. Makedonya’da sınavlara gittiğinizde kalabileceğiniz ve konaklayabileceğiniz kiralık evler ve apartlar mevcuttur. Ayrıca yurtlarda da konaklama imkanı bulabilirsiniz. Uzaktan eğitimde sadece sınavlara katılma zorunluluğu vardır, onun dışında hiçbir derste fiziksel olarak bulunmak zorunda olmazsınız.

Özellikle uzaktan eğitimle Bilgisayar Mühendisliği bölümünü seçmek istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri alanında uzman ve tecrübeli Draft Eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Danışmanlarımızla Ankara, İzmir ve İstanbul ofislerimiz üzerinden irtibat kurabilir, dilerseniz sorularınız için randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz. Bilgisayar Mühendisi olmayı hayal ediyorsanız Draft Eğitim’i seçin, hayalinizi ertelemeyin!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız