DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Hukuk

Eğitim almak istiyorsunuz ancak zamanınız buna elvermiyor mu? Veya çalıştığınız için eğitiminize devam etmenize engel olabilecek sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bu nedenlerle, maddi imkanınız olsa da zamanınız olmadığı için eğitim alamıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda uzaktan eğitim şansı ile istediğiniz herhangi bir bölümde eğitim almanız mümkündür. Özellikle hukuk alanına ilgi duyuyorsanız, yurtdışında hukuk konusunda eğitim almak ve iyi bir kariyer yapmak istiyorsanız; uzaktan eğitim ile hukuk eğitimi almanıza olanak tanıyabiliriz.

Balkanlarda yer alan birçok üniversitede uzaktan eğitim yoluyla eğitim almak mümkün olabilmektedir. Özellikle hukuk dalında eğitim veren ve Türkçe eğitim imkanı da sunan bazı ülkelerin üniversitelerinde bu hakkı bulabilirsiniz. Bu ülkeler arasında Makedonya’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi uzaktan eğitim imkanı tanımaktadır. Ayrıca bu üniversitelerde Hukuk bölümünü tercih ederek sizde hukuk dalında eğitim alma imkânından yararlanabilirsiniz. Üstelik eğitim dilinin Türkçe olması da bu bakımdan büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Uzaktan eğitim için hiçbir sınav şartı bulunmamaktadır. İstediğiniz üniversitenin hukuk dalına kaydınızı rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Makedonya’ya vize almak için gerekli olan işlemleri danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzaktan eğitim için gerekli olan tek şart, yılda iki kez Makedonya’ya giderek sınavlara düzenli olarak katılmaktır. Sınav zamanlarında uygun fiyatlarla apartlarda konaklama imkânı bulabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız, sizlere bu konuda yardımcı olmak amacıyla gereken bilgileri, uymanız gereken prosedürü ve tüm ayrıntıları aktaracaktır.

Ayrıca, bu üniversitelerde okuduğunuz takdirde aldığınız eğitim sonrasında nelerle karşılaşabileceğinizi ve nasıl uygulamalara tabi olacağınız da ayrıntılarla açıklanacaktır. Bu konu, özellikle YÖK tanınırlığı ve denkliği açısından büyük önem taşımaktadır. 

Hukuk alanında uzaktan eğitim alabileceğiniz üniversiteler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, tecrübeli danışmanlarımızla irtibat kurabilir, dilerseniz Ankara, İstanbul veya İzmir ofislerimizden randevu alarak danışmanlarımızla yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız