DRAFT BLOG

Uzaktan Eğitim İle Dil Öğrenmek Mümkün Mü?

Uzaktan eğitim ile artık bir çok eğitim programına sadece bulunduğumuz yerden katılım sağlayabilmemiz mümkün. Gelişen teknolojiler ve çağın getirileri artık buna imkan tanımaktadır. Uzaktan eğitim ile üniversite eğitimi, lisans tamamlama eğitimi, yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Bunun yanına bir de dil eğitimini ekleyelim. Eğer siz yurt dışındaki bir dil okulundan İngilizce eğitimi almak istiyor ancak bulunduğunuz yeri terk edemiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Malta'da bulunan English Language Academy Malta, profesyonel ekibi ve Avrupa standartlarına uygun müfredatı ile İngilizce eğitiminizi ayağınıza getiriyor. 

Malta'ya Gitmenize Gerek Kalmadan Kaliteli Bir Dil Eğitimi Ayağınıza Gelsin
Uzaktan eğitim ile ELA Malta'dan kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz. Dil eğitimi konusunda Avrupa'da göz dolduran ülkelerden biri olan Malta, yurt dışında yabancı dil eğitimi dendiği zaman akla ilk gelen ülkelerden birisidir. ELA Malta Dil Okulu, öğrencilerinin dil eğitimi konusundaki tüm ihtiyaçlarını profesyonel akademik kadrosu ile geniş bir perspektifte ele alan, belirleyen ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlayan saygın bir dil okuludur. 

ELA Malta'nın Avantajları Nelerdir?
English Language Academy'nin online bir şekilde ders alan öğrencilerine sağladığı avantajlardan bahsedelim. Okul, öğrencilerinden kayıt ücreti almamaktadır. Sadece aldığınız ders miktarı kadar eğitim ücreti ödemelisiniz. Yine ücretsiz olarak online seviye tespit sınavı ile yabancı dil seviyenizi belirleyebilir ve bu sayede size uygun olan sınıftan başlayabilirsiniz. Ayrıca kurs materyalleri aldığınız paket programların içinde olup ekstra materyal ücreti vermenize gerek kalmayacaktır. 

Malta Hakkında Bilgiler
Avrupa'nın en kendine has ve şirin ülkelerinden biri olan Malta, bugün dünyanın en saygın dil okullarına da ev sahipliği yapması ile bilinmektedir. Resmi dilinin Maltaca ve İngilizce olmasından dolayı, İngilizceyi en az ABD ve İngiltere gibi resmi dili İngilizce olan ülkeler kadar iyi öğrenebileceğiniz ülkelerden biri Malta'dır. Eğer özellikle sıcak iklim ve sıcak atmosfer seven bir insansanız, yurt dışında İngilizce öğrenmek için en iyi tercihlerden biri Malta’dır diyebiliriz. Sıcak atmosferi, kültürü ve egzotik dokusuyla Malta, Güney Avrupa’da yer alan bir ada devletidir. Yaklaşık 5 adadan oluşmaktadır. 

Sizde uzaktan eğitim ile yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız hemen uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. 
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız