DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Ukrayna İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uzaktan Eğitim ile Mühendislik Okumak

Mühendislik alanında eğitim almak isteyen ancak yaşam koşulları dolayısıyla buna imkânı olmadığını düşünenler için harika bir haberimiz var! Uzaktan eğitimle yaşam alanınızı değiştirmek, sevdiklerinizden ayrı düşmek veya işinizi bırakmak zorunda kalmadan hayalini kurduğunuz alanda eğitim görebilirsiniz. Uzaktan eğitim ile mühendislik okuyarak, Türkiye ve dünya genelinde geçerliliği olan diplomalara sahip olabilirsiniz. 

Yurt Dışında Uzaktan Eğitim İle Mühendislik 
Makedonya’da yer alan Uluslararası Vizyon Üniversitesi ile Ukrayna’da yer alan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi
okullarında uzaktan eğitim programıyla mühendislik okuyabilirsiniz. Uzaktan eğitim aldığınız üniversiteye yalnızca sınav dönemlerinde gitmeniz gerekecektir. İstanbul’dan Ukrayna’ya uçuş yaklaşık iki saatte, Makedonya’ya ise yaklaşık bir buçuk saatte yapılabilmektedir. Yani her iki ülkede de yer alan üniversitelere ulaşım oldukça kolay olacağından zaman kaybına sebep olmayacaktır. Bunun yanında konaklama ve yeme-içme anlamında da düşük masraflarla oldukça kaliteli seçenekler bulunabilmektedir. Yani sınav dönemlerinizde uzaktan eğitim aldığınız üniversiteye yapacağınız yolculuk bir külfetten ziyade keyifli bir yolculuğa dönüşecek kadar az masraflı ve kaliteli geçebilecektir.

Şartlar Nelerdir?
Uzaktan eğitimle mühendislik programları sunan üniversitelere kayıt yaptırmak için herhangi bir sınav koşulu aranmamaktadır. Lise ve dengi bir diplomaya sahipseniz istediğiniz bölüme rahatlıkla kayıt olabilirsiniz. Uzaktan eğitimde derslere devam zorunluluğunuz bulunmamaktadır, yalnızca sınav dönemlerinde gidip sınavlara girmeniz yeterlidir. Türkiye’de ve dünya genelinde pek çok ülkede geçerliliği olan bir mühendislik diplomasına sahip olmak için tercih edebileceğiniz ülkeler arasında Ukrayna ve Makedonya ön plana çıkan ülkelerdendir. 

Uzaktan Eğitim İle Lisans Tamamlama Mümkün Mü?
Uzaktan eğitim konseptiyle alabileceğiniz bu eğitimde istediğiniz bölümde sınavsız eğitim alma ve lisansınızı tamamlama imkanı bulabilirsiniz. Uzaktan eğitim, iletişim teknolojilerini kullanması ve kişilerin mekândan bağımsız olarak eğitim almasını sağlaması açısından büyük bir kolaylık sunmaktadır. Uzaktan eğitim alarak tamamen bağımsız bir şekilde, sadece sınavlara girmek suretiyle lisans eğitiminizi tamamlamanızı sağlar. Üstelik eğitimi yurt dışında alarak lisansınızı tamamlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim lisans tamamlama bölümleri bugün pek çok yurt dışı üniversitede yer almaktadır. Uygun yaşam şartları ve kaliteli üniversite seçenekleriyle Makedonya, lisans tamamlama yapabileceğiniz en iyi seçeneklerin başında gelir.

Daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. 
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız