DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Lisans Bölümleri

Uzaktan eğitimle lisans tamamlama iki yıllık eğitim almış birçok üniversite mezununun çalışma hayatına girmesi sonrasında kolaylıkla başvuru yaparak uzaktan eğitimle lisansını tamamlayabilmesine imkan tanınmaktadır. Bu avantajı değerlendirmek için sınavsız bir şekilde uzaktan eğitimle lisans tamamlama programına dahil olmak isterseniz Balkanlar'da bulunan üniversiteler de bu şansı bulabilirsiniz. Sınav şartı olmadan üstelik dilediğiniz herhangi bir bölümde lisans tamamlama eğitimine katılabilirsiniz. Üstelik Makedonya gibi ülkelerde bulunan bazı üniversitelerin fiyat avantajlarından da yararlanmanız mümkün olacaktır.

Ayrıca devam mecburiyeti olmadan sadece sınavlara katılarak lisans tamamlama imkanı yakalayabilirsiniz. Mezun olduğunuz üniversitenin bölümü ne olursa olsun istediğiniz herhangi bir bölümde kolaylıkla sınavsız eğitim alabilirsiniz. Üstelik bu üniversitelerde YÖK denkliği olması nedeniyle büyük avantaj da sunmaktadır. Mezun olmanız durumunda aldığınız diploma ile Türkiye’de iyi şartlarda çalışma imkanı da yaratacaktır.

 Makedonya'da bulunan üniversitelerden Uluslararası Mit Üniversitesi, Fon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi bu imkanları sunmaktadır. Üstelik Türkçe eğitimle lisans tamamlama imkanı bulabilirsiniz. Uzaktan eğitimle lisans tamamlama bölümleri ile ilgili pek çok tercih bulunmaktadır. Sağlık bölümleri, Mühendislik, Tıp fakülteleri, Bilgisayar programcılığı gibi daha birçok bölümle ilgili lisans tamamlama programları yer almaktadır. Çalışıyorsanız ve iki yıllık üniversiteyi bitirdikten sonra devam edemediniz ya da Türkiye’de sınavlar nedeniyle bu şansı yakalayamadıysanız; sizin için önemli bir avantaj olacak bir fırsattır.

Uzaktan eğitimin birçok avantajı yer almaktadır. Hem çalışırken okuyabileceğiniz gibi hem de sınavlara katılmanız sayesinde devam mecburiyeti olmaması farklı şekilde değerlendirme imkanı bulabileceğiniz önemli bir eğitim imkânıdır. Uzaktan eğitimle lisans bölümlerinden herhangi birini tercih etmeniz yeterlidir. Üstelik Makedonya'da lisans bölümleri ile ilgili eğitim almanız halinde sınavlara gittiğinizde konaklama açısından da  kolaylık sunmaktadır. Yurtlarda kalabileceğiniz gibi apartlarda ya da kiralık evler de geçici olarak kalabilme imkanı bulabilirsiniz. 

Uzaktan eğitimle lisans bölümleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgi almak isterseniz Draft Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Ankara'da bulunan ofislerimizde direk başvurarak bu konuda yardım alabilirsiniz. Ayrıca internet adresi üzerinden canlı destek bölümünden danışman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız