DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Lisans Bölümleri 2019

Yoğun bir iş temponuz varsa, ailenizi bırakamıyorsanız veya herhangi bir nedenle yurtdışına eğitim almaya gidemiyorsanız, üzülmeyin. Çünkü yurtdışındaki eğitimi ayağınıza getirdik!

 

Makedonya’daki Uluslararası Vizyon Üniversitesi ile üniversite eğitimini salonunuza, mutfağınıza, çalışma odanıza veya siz nereye isterseniz oraya getirdik. Sadece Makedonya okullarını değil, Ukrayna’daki Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitersini de uzaktan lisans eğitimi alabileceğiniz kaliteli okullar arasına ekleyebilirsiniz. 

 

Vizyon Üniversitesinden başlayarak okullardan biraz bahsedelim; Uluslararası Vizyon Üniversitesi Makedonya’nın Türk nüfusu en yoğun şehri olan Gostivar’da yer almaktadır. Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip bir okul olan UVÜ’de tüm dersler Türkçe olarak verilmektedir. Yani, yabancı dil bilginiz yoksa öğrenmek için vakit harcamanıza gerek kalmayacak demektir. Uluslararası Vizyon Üniversitesinde devam zorunluluğu olmamakla birlikte uzaktan eğitim alabileceğiniz bölümler; Mimarlık Fakültesi, Psikoloji, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi ve Bilişim Mühendisliğidir. Bu bölümlerde eğitim alırken sadece yılda iki kez sınavlara girmek için Makedonya’da hazır bulunmanız gerekecektir. Ancak Makedonya’ya vizesiz seyahat imkânı ve ülkemize yakınlığı nedeniyle hiç sorun çekmeyeceğinize eminiz! Üstelik Makedonya’nın çok uygun yaşam ve konaklama maliyetleri bütçenizi hiç zorlamayacak.

 

Gelelim Ukrayna’daki Odessa International Humanitarian University (Odessa Uluslararası Dil Üniversitesi)’ye. Odessa IHU, Bologna anlaşmasında 4. seviye akreditasyona sahip bir okuldur. 2003 yılında eğitim hayatına başlayan okul henüz genç olsa da adını kalitesi ile duyurmayı başarmış bir kurumdur. Odessa Uluslararası Dil Üniversitesinde İngilizce eğitim verilen bölümler; Eczacılık, Bilgisayar Mühendisliği ve Hukuktur. Rusça olarak verilen dersler ise; Beden Eğitimi, Bilgisayar Mühendisliği, Eczacılık, Hukuk, Dil Bilim ve Tercümanlık, Ekonomi ve Yönetim bölümleridir. 4 yıllık olan bu bölümlerden istediğinizi uzaktan eğitim programı ile alabilir, yurtdışında yaşamaya gerek kalmadan kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

 

Odessa Humanitarian Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi hem örgün hem de uzaktan eğitimde kalitelerini ortaya koymuş üniversitelerdir. Okullar ve bölümler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek her biri alanlarında uzman ve deneyim sahibi danışmanlarımız ile görüşebilir, kendiniz için en uygun okulu ve programı seçerken profesyonel destek alabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na gelin, sonsuz seçenek arasından size uygun olanı tespit edelim.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız