DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama Bölümleri

Günümüz koşullarında yoğun bir iş temposu, hayat pahalılığı gibi birtakım sebeplerle üniversite eğitimini yarıda bırakan ya da eğitimini başlatamayan kişiler mevcuttur. Çalışmak zorunda kalan ve maddi zorluklar yüzünden veya daha farklı nedenlerle üniversiteyi bitiremeyen birçok kişi bulunmaktadır. Ayrıca üniversiteyi okusa dahi lisans eğitimine geçemeyen ve hemen çalışmak zorunda olanlar için uzaktan eğitim lisans tamamlama bölümleri bu fırsatı sizlere sunmaktadır. Ön lisans programlarında bitirmiş olduğunuz branşta ya da farklı branşlarda lisans tamamlama imkanı bulabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim İle Lisans Tamamlama Programı

Uzaktan eğitim konseptiyle lisans tamamlama yapmanız mümkündür. Bu eğitim sayesinde, istediğiniz bölümde sınavsız eğitim alma ve lisansınızı tamamlama imkanı bulabilirsiniz. Uzaktan üniversite eğitimi; iletişim teknolojilerini kullanması ve kişilerin mekândan bağımsız olarak eğitim almasını sağladığı için öğrencilere eğitim alanında büyük bir kolaylık sunmaktadır. Uzaktan eğitim alarak tamamen bağımsız bir şekilde, sadece sınavlara girmek suretiyle lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu eğitimi yurt dışında alarak lisans tamamlama yapabilirsiniz. Uzaktan eğitim lisans tamamlama bölümleri bugün pek çok yurt dışı kurumlarında yer almaktadır. Uygun yaşam şartları ve kaliteli üniversite seçenekleriyle Makedonya ve Ukrayna, lisans tamamlama yapabileceğiniz en iyi seçeneklerin başında gelir.

Makedonya Ve Ukrayna Üniversitelerinde Uzaktan Lisans Tamamlama Eğitimi

Avrupa'da Makedonya ve Ukrayna üniversitelerinde uzaktan eğitim ile lisans tamamlama yapabileceğinizi belirtmiştik. Özellikle Makedonya'da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi'ne kayıt olarak uzaktan eğitim ile lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.  Makedonya'da yer alan bu okulda lisans tamamlama eğitimini Türkçe alma şansına sahipsiniz. Sınavsız kayıt yaptırabileceğiniz bu kurumda kaliteli ve uluslararası standartlar ölçüsünde eğitim sunulmaktadır. Hukuk, Mimarlık, Bilişim Mühendisliği ve Psikoloji alanlarında lisans tamamlama eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca Ukrayna'da bulunan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi ve Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi'nde uzaktan lisans tamamlama yapabilirsiniz. İnşaat Mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Ziraat mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Orman Mühendisliği ve Hukuk gibi bölümlerde uzaktan eğitim sunan bu iki saygın kurum  4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir.

Sizler de ön lisans eğitiminizin ardından lisans eğitiminizi tamamlamak istiyorsanız Makedonya'da ve Ukrayna'da bulunan üniversitelerde lisans eğitimi almak için Draft Yurtdışı Eğitim ofislerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Ücretler, gerekli evraklar, eğitim alacağınız üniversitenin YÖK tarafından tanınırlığı ve akreditasyon gibi birçok konuda danışmanlarımız sizleri aydınlatacaktır. İstanbul, İzmir ve Ankara'da bulunan şubelerimize doğrudan başvuruda bulunabilir, web sitemiz üzerinden canlı destek hattına bağlanabilir veya telefon numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız