DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Mühendislik

Mühendislik hayalinizi kurduğunuz meslek dalı mı? Bu hayali kuruyorsunuz ancak devam edebilme şansınız maalesef yok çünkü çalışıyorsunuz ve okumaya zaman ayıramıyorsunuz! Böyle durumlarda uzaktan eğitim yoluyla eğitiminizi sürdürmeniz ya da eğitim almanız mümkün olabilmektedir. Özellikle bu tarz eğitim sistemi içerisinde yer almak çalışanlar için en kolay alternatif olarak yer almaktadır. Üstelik artık yurtdışında uzaktan eğitim alabilme şansına da sahip olmaktasınız. Balkan ülkeleri içerisinde uzaktan eğitim alabilme imkanı sunabilecek üniversiteler bulunmaktadır. Makedonya'da birçok üniversite uzaktan eğitimi sizlere sunuyor. Uzaktan eğitim imkanı içerisinde yer alan fakülteler arasında Mühendislik Fakültesi de bulunmaktadır. Siz de çalışıyor ve Mühendislik üzerine okumak istiyorsanız bunun için Makedonya üniversitelerini tercih edebilirsiniz.

Makedonya'da bulunan Fon Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi uzaktan eğitim imkanı sunmaktadır. Eğitim dili olarak da Türkçe eğitim uygulayan Makedonya üniversitelerinde özellikle Mühendislik dalında da bu şansı yakalamanız mümkün olabilmektedir. Fon Üniversitesi ve uluslararası Vizyon Üniversitesi uzaktan eğitim mühendislik bölümlerinde kaliteli ve uluslararası standartlarda  eğitim sunuyor. Üstelik sınav zorunluluğu olmadan sadece istediğiniz bölüme kayıt olabileceğiniz bir avantajla!

Makedonya’da bulunan Fon Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde uzaktan eğitim alma imkanı için sınav şartı olmamasının yanı sıra ayrıca düzenli olarak derslere girme zorunluluğu da bulunmamaktadır. Üniversitenin mühendislik bölümüne kaydınızı yaptırdıktan sonra sadece sınavlara katılma şartı vardır. Ayrıca Makedonya'da sınavlara gittiğiniz zaman konaklama sorunu yaşamazsınız. Uygun fiyatlarda apart daireler ve kiralık evler de sizlere bu açıdan kolaylık sunacaktır. Makedonya'da konuşulan dillerden birisinin de Türkçe olması üniversite eğitimini  Makedonya'da tamamlamayı seçen kişiler için ayrı bir avantajdır. Bu sayede yabancılık çekmeden adapte olmanız da kolay olacaktır.

Makedonya’da üniversiteye kaydolmak, mühendislik bölümünü seçmek ve bunun yanı sıra diğer gerekli olan vize gibi birçok işlem konusunda merak ettiklerinizi danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımıza başvurmanız halinde sizlere gereken yardım sağlanmaktadır. Uygulamalar ve gerekli prosedürler için tüm ayrıntıları sizlere sunan Draft Eğitim danışmanlarımız; sizlere YÖK tarafından tanınırlığı ve akreditesi olan üniversiteler için gerekli olan tüm bilgiyi verecektir. Sınavsız olarak kayıt yaptırma imkanı bulabileceğiniz ve uluslararası eğitim kalitesi ile eğitim veren bu üniversitelerde eğitiminizi tamamlamanız halinde hayata atılmanız çok daha kolay olacaktır. Ayrıca diploma aldığınız andan itibaren de Türkiye'de iş bulma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak için Draft Eğitim Danışmanlık hizmetimizin şubeleri olan; İzmir, İstanbul ve Ankara telefonlarından bizlere ulaşabilir ya da canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Ayrıca ofislerimizde birebir başvuru yapma ve bilgi alma imkanı da sizlere sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız