DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Psikoloji

Üniversite eğitimini tamamladınız, ancak siz aslında hep psikoloji okumak istiyordunuz. Psikoloji bölümü içinizde ukde kaldıysa hiç üzülmeyin! Uzaktan eğitim psikoloji bölümünü tercih ederek; hem yurtdışında bir üniversitenin diplomasına sahip olabilir hem de sadece vize ve final sınavlarına katılarak mezun olabilirsiniz. Balkan ülkelerinde üniversite okumak maliyet açısından ülkemizle hemen hemen aynıdır. Uzaktan eğitim söz konusu olduğunda sadece kayıt işlemlerinizi ve sınav süresince yapacağınız masrafları hesaba katmanız gerekecektir.

 

Uzaktan eğitimle psikoloji bölümünde okumak isterseniz, Makedonya’nın ev sahipliğini yaptığı Vizyon Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Vizyon Üniversitesi, Makedonya’da Türk nüfusunun yoğun yaşadığı Gostivar şehrinde yer almaktadır. Türk nüfusu yoğunluğu nedeniyle şehirde genelde Türkçe konuşulmaktadır. Uluslararası Vizyon Üniversitesi kaliteli bir eğitim kurumu olup ve bünyesinde 4 fakülte kapsamında, lisans tamamlama, lisans, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları bulunmaktadır. Üniversitenin de Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olması ekstra bir avantajdır. Uzaktan eğitim alacağınız düşünülürse eğitim dilinin Türkçe olması sınavlarda sorun yaşamamanız için önemlidir. Hazırlanan ders programları ülkemizde eğitim veren üniversitelerin ders programına tamamen uygundur.

 

Uluslararası Vizyon Üniversitesi eğitim dünyası içinde rekabet etmek yerine yenilikçi, bilgiye açık, sağlam ve özgürlükçü bir akademik kurum olarak ilerlemektedir. Vizyon Üniversitesi; vize ve final sınavlarına katılım sağladığınız takdirde uzaktan eğitim psikoloji bölümü için belli bir esneklik gösterebilmektedir. Uzaktan eğitim programında psikoloji tercihiniz için alanında uzman ‘Draft Eğitim’ ekibimizle iletişime geçebilir, dilerseniz Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Alanlarında uzman ve deneyimli danışmanlarımız ile görüşmek için telefon veya Canlı Destek hattımız üzerinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız