DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Psikoloji Bölümleri

Modern dünyanın en önemli ve en çok ihtiyaç duyulan beşerî bilimlerinden biri olan psikoloji alanına yönelik ilgi her geçen gün artmaktadır. Psikoloji, mesleki anlamda sahip olduğu avantajların yanında, insan varoluşuna ayna tuttuğu ölçüde de çok cezbedici bir bölümdür. Eğer psikoloji alanında eğitim almak istiyor ama bunun için geç kaldığınızı, yeterli imkana ya da vakte sahip olmadığınızı düşünüyorsanız tam size göre bir teklifimiz var! 

Yurtdışındaki kaliteli üniversitelerin sağladığı uzaktan eğitim olanaklarından faydalanarak psikoloji okuyabilir, mezun olduğunuzda ülkemizde de geçerliliği olan bir diplomaya sahip olabilirsiniz. Böylece uluslararası düzeyde en saygın alanlardan biri olan psikoloji eğitimi alabilir, bilimsel ve sistematik düşünme yeteneğinizi geliştirebilir, kendinize ve çevrenize dair farkındalığınızı yükseltebilir, kavrama ve iletişim becerilerinizi derinleştirebilir ve varoluşa dair yeni bakış açıları kazanabilirsiniz. Uzaktan eğitimin olanaklarından biri kuşkusuz başka bir ülkede yaşam masraflarını yüklenmeden hayalinizdeki alanda uzmanlaşabilmektir. Yalnızca kayıt ve sınav dönemlerinde masraf yapacağınız uzaktan eğitim sayesinde aynı zamanda yaşam alanınızı terk etmeden hayalinizdeki alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Uzaktan eğitim olanakları sunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde psikoloji alanında da eğitim alabilirsiniz. Makedonya’nın Türk nüfusunun yoğunlukta olduğu şehirlerinden olan Gostivar şehrinde yer alan üniversitede tüm dersler Türkçe olarak verilmektedir. Bu anlamıyla Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde, yeni bir dilde ders takibinin zorlaşmasıyla akademik başarının olumsuz etkilenebileceği bir öğrencilik geçirmektense ana dilinizde eğitim görebilirsiniz. Bologna sürecine ve Türkiye üniversitelerinin ders programlarına uygun eğitim veren Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde Hukuk, İktisat, Mimarlık, Sosyal Bilimler ve Bilişim fakülteleri bulunmaktadır. Sosyal Bilimler Fakültesi bünyesinde Psikolojik Danışma ve Rehberlik eğitiminin verildiği üniversitede uzaktan eğitim imkanıyla da evrensel değerlere uygun, nitelikli ve çağdaş eğitim alabilirsiniz. 

Ukrayna’nın en saygın üniversitelerinden olan Odessa Uluslararası Humanitarian ise Bologna sürecine dahil olup 4. akreditasyon seviyesinde bir eğitim kurumudur. 4 fakülteye, 2 enstitüye ve 17 bölüme sahip üniversitenin eğitim dili Rusya, Ukraynaca ve İngilizce olmaktadır. Uzaktan eğitim imkanı da sağlayan Odessa Uluslararası Humanitarian’da bulunduğunuz yeri terk etmeden ve başka bir ülkede yaşamanın masraflarını üstlenmek durumunda kalmadan psikoloji eğitimi alabilirsiniz. 

Psikoloji bölümünde uzaktan eğitim imkanı sunan üniversiteleri daha yakından tanımak, başvuru ve kayıt sürecine dair bilgi almak için alanında uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden randevu alarak yüz yüze görüşme ayarlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size en uygun imkanların sunulduğu Draft Eğitim’i seçin ve arzu ettiğiniz geleceği birlikte kuralım! 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız