DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Üniversite

Uzaktan eğitim zaman ve mekân kavramı olmadan tamamen bağımsız bir şekilde hareket eden öğrencinin kampüse gelme zorunluluğu olmadan; bir takım sanal görüntülü, canlı, sesli ve interaktif bir şekilde derslerin işlenmiş olduğu ve bunun yanı sıra kitaplarıyla da desteklenir bir şekilde kendi inisiyatifi doğrultusunda hareket etmesidir. Bu sayede eğitim alan kişi; hem eğitim almış olacak hem de iş hayatı içerisinde hiçbir değişim yaratmayacaktır. Daha çok çalışanlar için alternatif bir eğitim olan uzaktan eğitim; ayrıca yüksek lisans ve doktorasını yapmak isteyenler için de avantajlı bir durum içermektedir.

Uzaktan eğitim almak için Türkiye'de sınav şartı yer almaktadır; ancak yurtdışında uzaktan eğitim alarak üniversitenizi sınavsız olarak seçebilirsiniz. Ayrıca bölümleri istediğiniz şekilde tercih edebilir ve bunun yanı sıra eğitiminizi tamamladığınızda yüksek lisans ya da doktora eğitiminizi de bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim veren yurtdışı üniversitelerinde birçok açıdan avantaj yer almaktadır. Özellikle yurtdışında Mimarlık, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler, Diplomasi Bölümü, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik gibi daha birçok dalda eğitim alarak diploma sahibi olma imkânı bulabilirsiniz. Üstelik bu bölümlerde dilerseniz yüksek lisansınızı ve doktoranızı da yapmanız mümkün olabilmektedir.

Balkan üniversitelerinde birçok açıdan avantaj sınav uzaktan eğitim oldukça kaliteli bir eğitimin yanı sıra uluslararası standartta eğitim sunmaktadır. Uzaktan eğitimle ilgili Makedonya'da birçok üniversite size bu şansı sunmaktadır. Dilerseniz oldukça uygun fiyatlarla uzaktan eğitim imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik sınavsız olarak uygulanan uzaktan eğitim Makedonya'daki Üniversiteler; Fon Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi yer almaktadır. Eğer hayal ettiğiniz ve istediğiniz bir dal varsa mutlaka sizler de bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Draft Eğitim Danışmanlık hizmetimizden yararlanarak bu üniversiteler hakkında bilgi alabilirsiniz. Danışmanlarımız Makedonya'da uzaktan eğitim ile üniversite okumak istediğiniz takdirde size gerekli olan tüm vize ve harç ücretleri ve seçeceğiniz bölümler, konaklama gibi daha birçok konuda yardımcı olmaktadır. Hayata daha kolay atılmak ve bir anlamda çok daha iyi imkânlarla bir üniversite bitirmek isterseniz; mutlaka yurtdışında uzaktan eğitim veren üniversiteleri tercih etmelisiniz. Üstelik bu üniversitelerde eğitim almanız halinde YÖK tanınırlığı olması nedeniyle Türkiye'de sorun yaşamadan denklik alma ihtimaliniz vardır. Daha kolay ve daha yüksek ücretlerle iş bulma imkânı bulabileceksiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir şubelerimizde uzman danışmanlarımızdan gerekli olan tüm ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız