DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Veren Hukuk Fakülteleri

Üniversite eğitimi almak istiyor ancak yaşamınızı ve zamanınızı buna uygun olarak planlayamıyor musunuz? İşinizi, ailenizi, sevdiklerinizi, yaşam alanınızı geride bırakıp hayalinizdeki alanda eğitim görmek için yeni bir yaşama atılmaya hazır hissetmiyor musunuz? Oysa bunları feda etmek zorunda kalmadan, uzaktan eğitim imkânıyla kaliteli üniversitelerde hayalinizdeki alanda eğitim alabilir ve kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

Yıllardır Hukuk okuma hayalleri kuruyor, hem Türkiye’de hem dünya genelinde cazibesini ve önemini hiç kaybetmeyen bu alanda kariyer sahibi olmak istiyor ama çeşitli imkânsızlıklardan ötürü bu hayalinizi sürekli erteliyor musunuz? Sizin için şahane bir önerimiz var! Uzaktan eğitim programlarına sahip yurtdışı üniversitelerinde Hukuk okuyabilir, böylece tüm gününüzü kaplayacak bir öğrencilik hayatı yaşamak durumunda kalmadan hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ukrayna’nın Odessa şehrinde bulunan Odessa Uluslararası Humanitarian uzaktan eğitimle Hukuk okumanıza olanak sağlayan üniversitelerden biridir. Odessa Uluslararası Humanitarian, Bologna sürecine dahil ve 4. akreditasyon seviyesinde olup kendini sürekli geliştiren, dünya standartlarına uygun eğitim vermeyi amaçlayan saygın bir kurumdur. Üniversitede 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölüm bulunmaktadır. Rusça ve İngilizce müfredatlı uzaktan eğitim imkânı da sunan Odessa Uluslararası Humanitarian’da lisans ve yüksek lisansta Hukuk okuyabilirsiniz.

Balkanların sıcacık ülkesi Makedonya’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi de uzaktan eğitimle Hukuk okuyabileceğiniz üniversitelerden biridir. Türk nüfusunun yoğunluğu nedeniyle Türkçe konuşma oranının yüksek olduğu Gostivar şehrinde bulunan üniversitede Türkçe müfredatlı eğitim verilmektedir. Bologna sürecine ve Türkiye Üniversitelerinin müfredatına uygun eğitim sunan üniversitede lisans ve yüksek lisans Hukuk eğitimi verilmektedir. Siz de Uluslararası Vizyon Üniversitesini seçerek hem uzaktan eğitim programıyla hem de ana dilinizde Hukuk alanında eğitim alabilirsiniz.

 

Uzaktan eğitim koşullarına, başvuru ve kayıt işlemlerine ve eğitim sürecine dair daha fazla bilgi almak ve uzaktan eğitim imkânı sunan partner okullarımızı yakından tanımak için alanında uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Ankara, İzmir ve İstanbul ofislerimizden randevu alarak danışmanlarımızla yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız