DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler

Yurtdışı üniversitelerinden eğitim almak istiyor ancak çeşitli gerekçelerle yurtdışında bir yaşam kuramayacağınız için bu hayalinizi gerçekleştiremeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Oysa uzaktan eğitim veren üniversiteleri tercih ederek bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Hem de büyük fedakarlıklarda bulunmadan!

Yurtdışında üniversite okumak istediğiniz halde bulunduğunuz yaşam alanınızı terk etmek, işinizi, sevdiklerinizi geride bırakmak istemediğiniz veya başka bir ülkede yaşamanın ekonomik masraflarını karşılayamayacağınızı düşündüğünüz için bu isteğinizden vazgeçmek durumunda hissedebilirsiniz. Uzaktan eğitim imkanıyla yalnızca kayıt ve sınav dönemlerinde bağlı olduğunuz üniversiteye giderek, az masrafla ve yeni baştan bir yaşam kurmak zorunda kalmadan Türkiye’de de geçerliliği olan uluslararası ve saygın üniversitelerden mezun olarak hayalinizdeki alanda diploma sahibi olabilirsiniz. 

Uzaktan eğitim imkanı sağlayan partner okullarımızdan olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Makedonya’nın Türk nüfusunun yoğunlukta olduğu Gostivar şehrinde bulunmaktadır. Üniversite, Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olup 4 fakültede lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel ve akademik çalışmalar yürüten bu üniversite, Bologna sürecine dahildir ve aynı zamanda Türkiye’de eğitim veren üniversitelerin programlarına uygundur. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’yle Türkçe ve uzaktan eğitim imkanı yakalayabilir, tercih ettiğiniz alanda uluslararası düzeyde nitelikli bilgi ve birikim kazanabilirsiniz.

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yer alan FON Üniversitesi ise Avrupa standartlarına uygun ve çağdaş bir özel eğitim kurumudur. FON Üniversitesi’nin Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkenin önemli üniversiteleriyle işbirlikleri bulunmaktadır. Makedonca, Arnavutça, İngilizce ve Türkçe eğitim veren üniversitede 9 ayrı fakülte bulunmaktadır. FON Üniversitesi, öğrencilerinin seçeceği kariyer alanında başarılı, aktif ve birikimli olabilmeleri için sahip olduğu tüm kaynaklarla destek sağlayan bir eğitim kurumudur. Aynı zamanda uzaktan eğitim imkanı da sunan FON Üniversitesi’ni tercih ederek bu önemli üniversitenin bir parçası olabilir, hayalinizdeki alanda kaliteli ve uluslararası düzeyde eğitim alabilirsiniz.

Ukrayna’nın Odessa şehrinde yer alan Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi ise Bologna antlaşması dahil ve 4. akreditasyon seviyesinde saygın bir eğitim kurumudur. Ukrayna’nın en modern üniversitelerinden olan Odessa Uluslararası Humanitarian’da 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölümde Rusça ve İngilizce müfredatlı eğitim verilmektedir. Aynı zamanda uzaktan eğitim olanağı da sunan bu üniversitede yaşam alanınızı terk etmek zorunda kalmadan, düşük masraflarla kaliteli eğitim alabilir ve diploma sahibi olabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sürecini öğrenmek, bu imkanı sağlayan üniversiteleri yakından tanımak, başvuru ve kayıt sürecinde destek almak için alanında uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız