DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler

Yurt dışında üniversite okumak istiyorsanız ancak çalışıyorsanız veya devamlı okula gitmek için vaktiniz yoksa Makedonya’da bulunan uzaktan eğitim veren üniversiteleri tercih edebilirsiniz. Makedonya'da uzaktan eğitim veren üniversitelerde üniversite giriş sınavına girme koşulu olmadan, uzaktan eğitim imkanı bulunan bölümlerde eğitim alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim almak için gereken koşullardan biri, yılda iki kez sınavlara katılım sağlamanızdır. Makedonya’da bulunan üniversitelere gidebilmeniz için vize koşulu yoktur; 90 günü aşmamak kaydıyla, sadece pasaportunuz ile Makedonya'ya rahatlıkla giriş çıkış yapabilir ve konaklayabilirsiniz.

Makedonya; adeta Türkiye’den bir kesit gibidir. Bu nedenle sınavlar için gittiğinizde iletişim ve kültür açısından herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sınavlarınızın olduğu süre boyunca uygun fiyatlı apartlarda konaklama imkanınız bulunmaktadır. Draft Eğitim olarak uzaktan eğitim ile ilgili tüm prosedür ve ayrıntılar hakkında yardımcı olmaktayız. Uzman ve özverili kadromuz ile dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Makedonya’da uzaktan eğitim alabileceğiniz üniversiteler'den biri, Gostivar'da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesidir. Uluslararası Vizyon Üniversitesini tercih ettiğinizde; Ekonomi, Bilişim Mühendisliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Mimarlık, Hukuk bölümlerinde uzaktan eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nin akreditasyonu ve YÖK tarafından tanınırlığı bulunmaktadır. Siz de devamlılık ve sınav şartı olmadan belirtilen bölümlerden istediğinizi tercih ederek uzaktan eğitim alabilir, mezun olduktan sonra mesleğinizi icra edebilirsiniz.   

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız