DRAFT BLOG

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans

Üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra yüksek lisans yapmayı düşünüyorsanız; yurtdışında uygun fiyatlarla sınav şartı bulunmadan yüksek lisans yapabilirsiniz. Yurtdışında yüksek lisans yapabileceğiniz avantajlı üniversitelerin başında Uluslararası Vizyon Üniversitesi gelmektedir. Lisans yaptığınız bölümden mezun olduğunuz takdirde istediğiniz bölüm için gereken belgelerinizi hazırlayarak kaydınızı yapabilmekteyiz. Bunun için gerekli olan en önemli şart, dört yıllık bir bölüm yani lisans mezunu olmanızdır. Uzaktan eğitimle yüksek lisans yapmanızdaki avantaj ise; devam zorunluluğu olmadan sadece sınavlara gelerek eğitiminizi tamamlayabilme olanağıdır. Ülkenizde çalışıyorsanız veya devamlı okula giderek dersleri takip edecek vaktiniz yoksa; bu formatta bir eğitimi tercih ederek yüksek lisansınızı tamamlayabilirsiniz. 

Uluslararası Vizyon Üniversitesi, sosyal ve kültürel açıdan donanımlı, ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel çalışmalar yapan, mesleki olarak bilinçli bireyler yetiştiren başarılı, modern bir okuldur. Eğitim dili Türkçedir. Alacağınız eğitim YÖK tarafından tanınacak olup akredite edilmiştir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde uzaktan eğitim ile yüksek lisans yapabileceğiniz bölümler ise; Bilişim Mühendisliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Hukuk ve Ekonomidir. Bu bölümlerden 4 yıllık lisans eğitiminizi tamamladıysanız yüksek lisans yapmayı tercih edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Ankara, İstanbul ve İzmir ofisimizdeki alanında uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile ayrıntılı ve net bilgiler vererek sizleri yönlendirmekten memnuniyet duyacağız.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız