DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uzaktan Hukuk Eğitimi

Hukuk; birey, toplum ve devlet hareketlerini ve birbiriyle olan ilişkisini yetkili organlar ve kamu gücü ile desteklenen yasalar aracılığı ile gözeten ve düzenleyen normatif bir bilimdir. Ülkemizdeki bir çok üniversitede öğrenciler Hukuk eğitimi alabilirler. Ancak yurt dışında bir Hukuk eğitimi almanın öğrenciler için daha farklı avantajları olabilmekte ve öğrenciler bu kurumları tercih edebilmektedirler. Kişilerin yurt dışındaki üniversiteleri tercih etmesinin öncelikli sebebi bu kurumların sınavsız bir şekilde yani sadece lise diploması ile öğrenciyi kabul etmesidir. Ayrıca buradaki üniversiteler size örgün bir eğitimin yanında uzaktan bir eğitim fırsatı da sunmaktadırlar. Peki uzaktan Hukuk eğitimi alabileceğiniz Avrupa okulları hangileridir?

Yurt Dışında Uzaktan Eğitim İle Hukuk Bölümü

Yurt dışında bulunan pek çok üniversite, sınavsız ve makul ücretlerle bu saygın eğitimin avantajını öğrencilere sunmaktadır. Bu fırsat sayesinde Türkiye’de Hukuk okuma şansına erişememiş pek çok öğrenci avantajlı ve makul bir eğitim imkanı yakalar. Uzaktan bir şekilde Hukuk bölümü okuyabileceğiniz kurumlar arasında Uluslararası Vizyon Üniversitesi gelmektedir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni tercih eden çoğu öğrencinin belli başlı sebepleri vardır. Bu sebeplerin ilk aklına geleni ise kurumun Türkçe eğitim veren bir kurum olmasıdır. Yanlış duymadınız! Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Türkiye’ye uyumlu bir müfredat ile Türkçe dilinde de eğitim veren bir üniversitedir. Bu yüzden dolayı da Türk öğrenciler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda Vizyon Üniversitesi, tıpkı ismi gibi uluslararası bir konuma sahiptir. Bundan dolayı da kariyerini yurt dışında inşa etme düşüncesinde olan öğrenciler için  kusursuz bir seçim olarak görülmektedir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni etkili kılan en önemli unsurların arasında kurumun akademik disiplini, geniş bakış açısı ve öğrencilerine gösterdiği saygı gelmektedir.

Ukrayna’nın Odessa şehrinde bulunan Odessa Uluslararası Humanitarian uzaktan eğitimle Hukuk okumanıza olanak sağlayan üniversitelerden biridir. Odessa Uluslararası Humanitarian, Bologna sürecine dahil ve 4. akreditasyon seviyesinde olup kendini sürekli geliştiren, dünya standartlarına uygun eğitim vermeyi amaçlayan saygın bir kurumdur. Üniversitede 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölüm bulunmaktadır. Rusça ve İngilizce müfredatlı uzaktan eğitim imkânı da sunan Odessa Uluslararası Humanitarian’da lisans ve yüksek lisansta Hukuk okuyabilirsiniz.

Hukuk eğitiminizi daha fazla ertelememek ve kayıt olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız