DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Ukrayna İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uzaktan Hukuk Okuyabileceğiniz Yurt Dışı Üniversiteleri

Toplumu düzenleyen ve devlet yaptırımıyla güçlendirilmiş  kuralların ve yasaların bütünü anlamına gelen hukuk, bugün bir çok saygın üniversitede bölüm olarak okutulmaktadır. Özellikle yurt dışında bulunan okullar, ülkemizde üniversite sınavına girip istediği bölümü alamayan öğrencilerimiz için oldukça ideal bir tercihtir. Zira çoğu yurt dışı okulunda sınav şartı aranmaksızın öğrenci kaydı gerçekleşmektedir. Sınavsız örgün eğitim seçeneği olduğu kadar uzaktan eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Peki uzaktan Hukuk bölümü okuyabileceğiniz yurt dışı üniversiteleri hangileridir?

Ukrayna Üniversitelerinde Uzaktan Eğitim İle Hukuk Seçeneği
Avrupa'da sınavsız ve uzaktan eğitim dendiği zaman akla ilk gelen ülke Ukrayna'dır. Ukrayna’nın Kharkov şehrinde bulunan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi; uzaktan eğitim alabileceğiniz saygın bir kurumdur. Ukrayna üniversiteleri arasındaki derecelendirme kuruluşlarına göre, Ukrayna’nın en iyi 200 üniversitesi arasında 61. sırada olup uyguladığı “Sürdürülebilir Gelişim Programının” bunda payı büyüktür. Üniversitenin bir çok bölümü bulunmaktadır. Bunlar; Bilgisayar Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Ekonomi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Gıda Teknolojileri vb. bölümlerdir. 

Dinamik Ve Yenilikçi Bir Okul: Kharkov Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi
Kharkov Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, Ukrayna'da uzaktan Hukuk eğitimi alabileceğiniz bir diğer okuldur. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. İki okul aynı zamanda uzaktan lisans tamamlama yapabileceğiniz kurumlardır. Hukuk alanında uzaktan eğitim ile lisans tamamlama yapabileceğiniz kurum bünyesinde 19 bölüm ve bir eğitim laboratuvarı bulunmaktadır. Üniversitenin genç ve dinamik yapısı, öğrencilere bir çok seçenek sunmakta ve onlara kaliteli bir Hukuk eğitimi vadetmektedir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ve Hukuk Eğitimi
Uluslararası Vizyon Üniversitesini tercih ettiğinizde; Ekonomi, Bilişim Mühendisliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Mimarlık, Hukuk bölümlerinde uzaktan eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nin akreditasyonu ve YÖK tarafından tanınırlığı bulunmaktadır. Siz de devamlılık ve sınav şartı olmadan belirtilen bölümlerden istediğinizi tercih ederek uzaktan eğitim alabilir, mezun olduktan sonra mesleğinizi icra edebilirsiniz. Üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra yüksek lisans yapmayı düşünüyorsanız; yurt dışında uygun fiyatlarla sınav şartı bulunmadan yüksek lisans yapabilirsiniz. Yurt dışında yüksek lisans yapabileceğiniz avantajlı üniversitelerin başında Uluslararası Vizyon Üniversitesi gelmektedir. Lisans yaptığınız bölümden mezun olduğunuz takdirde istediğiniz bölüm için gereken belgelerinizi hazırlayarak kaydınızı yapabilmekteyiz. 

Kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız