DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uzaktan Psikoloji Okuyabileceğiniz Yurt Dışı Üniversiteleri

Uzaktan eğitim, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir eğitim modelidir. Özellikle yurt dışında bir çok saygın kurumda bu eğitim modeli ile öğrenciler üniversite okuyabilmektedir. Uzaktan öğrenim, yurt dışına çıkma imkanı olmayan ya da halihazırda bir işte çalışan kişiler için oldukça uygundur. Peki uzaktan Psikoloji bölümü okuyabileceğiniz yurt dışı üniversiteleri hangileridir? Öğrenciler hangi üniversiteleri tercih etmelidir? Üniversite sınavı şartı aramayan yurt dışı okullarında uzaktan eğitimle üniversite okunabilir mi?

Uzaktan Psikoloji Eğitimi: Uluslararası Vizyon Üniversitesi
Makedonya’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Balkanlar bölgesinde uzaktan eğitim ile Psikoloji okumak için ideal okullardan biridir. Vizyon Üniversitesi, Türk nüfusunun yoğunlukta olduğu Gostivar şehrinde bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı şehirde genellikle Türkçe konuşulmaktadır. Uluslararası Vizyon Üniversitesi kaliteli bir eğitim kurumu olup bünyesindeki 4 fakülte kapsamında geniş çaplı yüksek öğrenim programları sunmaktadır. Üniversite aynı zamanda Türkçe eğitim akreditasyonuna sahiptir. Uzaktan eğitim alacağınız düşünülürse, eğitim dilinin Türkçe olması da sizin için büyük bir avantajdır. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde hazırlanan ders programları ve müfredat, ülkemizde eğitim veren üniversitelerin ders programına tamamen uygun bir müfredattır. Kurum, aynı zamanda sınavsız üniversite eğitimi veren saygın okullar arasında yer almaktadır. 

Uzaktan Eğitim İle Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün
Uzaktan eğitim; hem zamandan hem de mekandan tasarruf yapmanızı sağlayan önemli bir eğitim programıdır. Halihazırda bir işte çalışan ya da yurt dışına çıkma durumu olmayan kişiler için oldukça ideal olan uzaktan eğitim, yurt dışı üniversiteleri tarafından da öğrencilerine kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Özellikle psikoloji gibi önemli bir bölümü okumak isteyen fakat yurt dışına çıkacak durumu olmayan kişiler, uzaktan eğitim ile bir yurt dışı üniversitesine kayıt olarak mezun olabilirler. Psikoloji bölümü okumak size sadece çevrenizdeki insanları değil, kendinizi de mutlu etme yeteneği verecektir. Bu yüzden, bu bölüm sadece çevresindekileri değil kendisini de seven öğrencilerin tercihi olmuştur. Uzunca bir süredir insan sağlığındaki rolü tanınmış olan Psikoloji alanı, özellikle yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen kişilerin tercih ettiği bölümlerden biridir.

Siz de uzaktan öğrenim ile Psikoloji bölümü okumak ya da kayıt yaptırmak istiyorsanız uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bize bu süreçte online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilisiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız