DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Uzman Danışmanlarımızla Hayatınız İçin  Doğru Kararı Vermeye Hazır mısınız?

Yurt dışında eğitim almak bir çok açıdan avantajlı bir seçenektir. Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen kişiler, üniversite sınavı engeline takılmadan hayallerindeki bölümü okuyabilirler. Ayrıca bazı ülkelerin yaşam maliyetleri ve okulların harç ücretleri göz önüne alındığında, yurt içine kıyasla çok daha uygun fiyatlarla eğitim alma şansı öğrencilerimizi beklemektedir. Ancak burada doğru yönlendirme ve doğru ülkeyi seçmek çok önemlidir. Draft Yurtdışı Eğitim ailesi farkı ile hayallerinizdeki okulu ve bölümü size uygun bir şekilde seçebilir ve kariyerinizi bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz.

Neden Draft Yurdışı Eğitim’i Seçmeliyim?

Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin bu konuda destek ve yardım alması ve başvuru şartları gibi bir takım uygulamalar eğitim danışmanlığı hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı, bu firmaların kurumsal bir yapı ile kaliteli hizmet verip vermedikleridir. Bu konuda itibar gösterilmesi gereken firmaların eğitim danışmanlığı hizmetini belli kurallar ile veriyor olması ve bu konuda danışmanlarından yaklaşımlarına kadar profesyonel olarak hizmet veren firma olması baz alınmalıdır.

Uzman Eğitimci Kadromuz İle Yanınızdayız

Yurt dışında eğitim almak ve üniversite okumak istiyorsanız, yukarıda saydığımız tüm adımları ve çok daha fazlasını hakkıyla yerine getiren Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın uzman kadrosuna güvenebilirsiniz. Sürecin karar aşamasından ülkeye giriş operasyonuna kadar tüm aşamaları başarıyla ve titizlikle yürüten Draft Yurtdışı Eğitim'in uzman kadrosu; niyet mektubu, konaklama, vize süreci, uçak bileti, transfer gibi tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetlerini tek bir paket halinde sunuyor ve hatta eğitiminizin başladığı günden mezun olduğunuz güne kadar yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde de size destek sağlıyor.

Bizler, üniversite yıllarını arkalarında bırakmış ancak akademik hayattan ve okuldan kopmamış son derece deneyimli ve faal kadrosumuz ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Bu kadro aynı zamanda Draft Eğitim’in ortaklık kurduğu üniversiteler ile de yakın bir iş birliği ile çalışmaktadır. Dolayısıyla okullar ve fakülteler ile ilgili en önemli bilgilendirmeleri öğrenciler ile de paylaşmaktadır. İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız