DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Vakit Kaybetmeden İlk 1000'de Yer Alan Üniversitelerde Okuyun

QS Dünya Üniversite Sıralamaları ve Times Higher Education (THE)  listelerinde yer alan dünyanın en kaliteli ilk 1000 üniversitesi, yurt dışı eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen Türk vatandaşı öğrencilerimiz için vizyonu geniş ve kaliteli bir eğitim olanağı sunmaktadır. Bahsi geçen bu listeler, çeşitli akademik  kriterler baz alınarak hazırlanan üniversite sıralamalarıdır. Bu bağlamda dünya genelinden yaklaşık 9.000 üniversitenin akademik kriterleri, başarısı ve ödülleri göz önünde bulundurularak, 3.000 üniversite değerlendirmeye alınır. İlk 1000'de olan kurumlara ise özel bir yer verilmektedir. 

Listelerde yer alan ve yurt dışında bulunan bu prestijli okullarda okumak; saygın ve köklü bir eğitim modelinin yanında, bünyesinde yetişen öğrencilere modern bir bilgi birikimi sağlamaktadır. Kazandığınız birikim ile birlikte uluslararası arenada kendinize güçlü bir noktada yer bulabilir ve yine uluslararası geçerliliğe sahip bir diplomanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik, sadece lise diplomanız ile kayıt olabileceğiniz bu okullar her açıdan sağlıklı ve avantajlı bir tercihtir.

Yurt Dışında Üniversite Okumak
Yurt dışında öğrenim görmek isteyen öğrencilerin merak ettiği ve kayıt yaptırmak istediği dünyanın en başarılı ilk 1000 üniversitesi arasında, bulundukları ülkenin yaşam maliyetleri de baz alındığında, oldukça uygun maliyetli okullar da bulunmaktadır. Öğrenim maliyetlerinin neredeyse yurt içindeki özel okullara denk düştüğü bu saygın kurumlar, dünyanın en kaliteli eğitimini öğrencilerine vererek, kariyerini başarılı bir şekilde tamamlamak isteyen kişileri en doğru şekilde yetiştirmeyi görev bilmiş ve bu doğrultuda bir eğitim modeli benimsemiştir. Akademik kadrosu ile de göz dolduran bu okullar, yurt dışı eğitimi dendiği zaman akla ilk gelen üniversitelerdendir. 

Almanya, İtalya, İspanya, Litvanya, Ukrayna ve dünyanın daha pek çok yerinde bulunan dünyanın en iyi ilk 1000 okuluna kayıt olarak, siz de hayallerinizdeki bölümü uygun mali koşullar ve güçlü akademik müfredat ile birlikte okuyabilir ve kendinizi  rakipleriniz arasında bir kaç adım ileriye taşıyabilirsiniz.Üstelik YÖK denkliği ve tanınırlığı sayesinde sahip olduğunuz mesleği Türkiye'de de icra edebilir ve mesleki hayatınızı kendi ülkenizde devam ettirebilisiniz.

Partner okullarımız hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız