DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Yeni Zelanda'nın En İyi Dil Okulları

Okyanusya kıtasının egzotik ve ilgi çekici olmakla beraber refah seviyesi de son derece yüksek bir ülkesi olan Yeni Zelanda, kuruluşundan bu yana anadili İngilizce olan bir ülkedir. Bu sebepten dolayı, 4 milyon 700 bin nüfuslu bu ülkede alınacak bir dil eğitimi, özellikle yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen kişilere, İngiltere’de alacağınız bir eğitime eş değer bir deneyim sunabilir. Güçlü bir dil eğitiminin tüm temel taşlarını bünyesinde bulunduran ülke, ilgi uyandıran plajları, endojenik halklara yaptığı ev sahipliği ve doğal örtüsü ile de eğitimin ve güzelliklerle kaplı bir doğanın iç içe geçtiği, büyüleyici bir serüven sunmaktadır. Eğer yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiyseniz, Yeni Zelanda'nın en iyi dil okullarını bilmekte fayda var diyebiliriz.

Canlı ve yaşam kalitesi son derece yüksek bir ülke olan Yeni Zelanda'da dünyanın en prestijli ve saygın dil okulları mevcuttur. Bunlardan ilki olan Kaplan International Auckland Dil Okulu, geniş bir avluya sahip tarihi binası, İngiltere merkezli Cambridge tarafından yetkilendirilmiş sınav sistemi, ana dili İngilizce olan ve bu dili öğretmeyi hayatlarının merkezine koymuş eğitmenleriyle, Yeni Zelanda'da yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece cazip bir seçenektir. Kaplan International Auckland Dil Okulu, NZQA 1 kapsamında olduğundan dolayı; kurum bünyesinde görecekleri 14 haftalık bir dil eğitiminden itibaren, öğrencilerine öğrenimlerini sürdürürken iş bulma ve çalışma imkanı da sağlamaktadır.

Kaplan Auckland Dil Okulu, Auckland'in alabildiğine yeşil alanlarının kenarında konumlanmıştır ve Yeni Zelanda'nın genç nüfusu arasında son derece trend olan Newmarket Bölgesi'nin renkli sosyal hayatına yakın bir noktadadır. Bu okulda alınacak bir yabancı dil eğitimi, kişiyi hem sosyal açıdan tatmin edici bir hayat ile tanıştıracak hem de İngilizce konusunda ustalaşmış öğretmenlerin rehberliği ile, özgün bir eğitim imkanı sunacaktır.

Yeni Zelanda'da yer alan bir diğer prestijli dil okulu ise LSI Auckland Dil Okulu'dur. Teknolojinin doruğundaki öğrenim ekipmanları ile donatılmış, personelinin kalifiyeli ile parmak ısırtan bu kurum, başkentin tam merkezinde bulunmaktadır. Merkezi konumu sayesinde öğrencilerine geniş sosyal ve yaşamsal imkanlar sunan kurum, öğrencilere vaad ettiği kusursuz dil eğitiminin dışında, kültür, sanat ve spor aktiviteleri açısından da zengin bir yelpazeye sahiptir.

Bu kurumları ortak bir paydada değerlendirdiğimiz zaman ise, anadili İngilizce olan, refah seviyesine paralel olarak eğitim seviyesi de güçlü, yetenekli eğitmenler yetiştirmiş bu ülkenin, yabancı dil eğitimi konusundaki en doğru seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Yurtdışında dil eğitimi almak ve Yeni Zelanda'nın en iyi dil okullarının hangisi olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Draft Yurtdışı Eğitim'in İzmir, Ankara ve İstanbul'da bulunan, alanında saygın ve deneyimli eğitim danışmanlarının rehberliğinde bilgi alabilir ve kaydınızı en kısa zamanda doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız