DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Yıllardır Eskimeyen Ve Eskimeyecek Mesleklerde  Kendinize Uygun Olanı Bulabilirsiniz

Meslek seçimi, kariyerinde başarılı adımlarla ilerlemek isteyen kişiler için önemli bir süreçtir. Bu bağlamda kişiler için en uygun olan üniversiteyi belirlemek, meslek seçimi konusunda oldukça önemli bir unsurdur. Çoğu yurt dışı üniversitesi, gerek verdikleri kaliteli eğitimleri, gerek sundukları olanaklar açısından öğrencilerimiz için avantajlı seçenekler arasında yer almaktadır. Üstelik bu saygın kurumlar, lise diploması ile öğrenci kabul etmektedir. Gelin yurt dışında bulunan ve sizi mesleğinize emin adımlarla hazırlayacak olan kaliteli üniversiteleri beraber inceleyelim.

Yurt Dışında Türkçe Müfredat İle Hukuk Bölümü Okumak: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Makedonya'nın Gostivar şehrinde bulunan Vizyon Üniversitesi, Türkçe eğitim ile adından sıkça söz ettirmektedir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan bir eğitim kurumu olup bu bakımdan Avrupa’da tektir. Tüm dersler Türkçe olarak verilmekte, Türk müfredatına paralel bir müfredat takip edilmektedir. Eğitim programları Bologna sürecine ve Türkiye‘de eğitim veren üniversite ders programlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Eğitim-öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimseyen ve toplum yararı ile paydaş memnuniyetini ilke edinen Uluslararası Vizyon Üniversitesi, bir yükseköğretim kurumu olarak, eğitim dünyasında kendine açtığı yolda ulusal ve uluslararası eğitim ve araştırma ağlarından en verimli şekilde yararlanıp nitelikli insan gücünü artırma ve geliştirme çabası içerisindedir.

Cebinize Uygun Bir Psikoloji Eğitimi Sizi Bekliyor: Bakü Devlet Üniversitesi

Azerbaycan ‘ın en eski ve saygın Üniversitesi olan Bakü Devlet Üniversitesi  1919 yılında kurulmuştur. 1930’da Sovyet yöneticiler tarafından “yeniden yapılandırma” adı altında kapatılmış ve okulun yerine de Ali Eğitim Enstitüsü kurulmuştur. 1934 yılında Azerbaycan genelinde eğitim düzeyinin azaldığını gören Sovyetler Birliği yönetimi, Azerbaycan'da okumak isteyenlerin sayısını yeniden artırmak amacıyla Bakü Devlet Üniversitesi’ni yeniden açmıştır. Eğitim vermeye 2 fakülte ile başlayan Bakü Devlet Üniversitesi, günümüzde 17 fakülteye sahip büyük bir eğitim kurumu olmuştur. Okul bünyesinde cebinize uygun bir Psikoloji eğitimi alabilirsiniz.

Yurt dışı okulları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile birebir görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız