DRAFT BLOG

Tüm Ukrayna İçerikleri
Tüm Polonya İçerikleri
Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

YKS Puan Şartsız Diş Hekimliği Kontenjanları İçin Son Günler

Diş Hekimliği bölümü, ülkemiz öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği bölümler arasında yer alan bir bölüm. Ülkemizde birçok üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi bulunmaktadır ancak son yıllarda Türk öğrenciler özellikle yurt dışı seçeneklerini araştırıyor. Yurt dışındaki puansız Diş Hekimliği okulları, YKS'den istediği sonucu alamayan öğrencilerimiz için oldukça iyi bir tercih. Ancak öğrencilerimizin acele etmesi gerekiyor. Puan şartsız Diş Hekimliği için son günler! Kontenjanlar doluyor.

Yurt Dışında Diş Hekimliği Okumak

Yurt dışında Diş Hekimliği bölümü okumak bir çok açıdan avantajlı bir seçenektir. Üniversitelerin eğitim kalitesini, yaşam koşulları açısından uygun maliyetler sunan ülkeleri, sadece lise diploması ile kayıt alan üniversiteleri baz aldığımız zaman yabancı bir ülkede eğitim almak elbette uygun bir tercihtir. Özellikle üniversite sınavından yeterli puanı alamayan öğrencilerimiz için tercih edilen yurt dışı kurumları, bugün prestijli eğitimi ve saygın akademik kadrosu ile göz doldurmaktadır. 

Kontenjanlar İçin Acele Et!

Yurt dışında sınav şartı aramayan üniversitelerin Diş Hekimliği bölümünün kontenjanları dolmak üzere. Özellikle Makedonya'da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi, Azerbaycan'da yer alan Azerbaycan Tıp Üniversitesi ve Nahçıvan Üniversitesi, Polonya'da bulunan Jagiellonian Üniversitesi, Lodz Tıp Üniversitesi ve Varşova Tıp Üniversitesi, Ukrayna'da bulunan Bogomolets Tıp Üniversitesi gibi saygın kurumlar hem uygun harç ücretleri ve hem de puansız bölümleri ile öğrencilerin en çok tercih ettiği kurumlar arasında yer alıyor. Bu okulların kontenjanlarından yararlanmak istiyorsanız karar vermeniz için az kaldı diyebiliriz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi ve Diş Hekimliği

Bu okulların belki de en bilineni Makedonya'da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi'dir. Balkanların incisi Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi, 2006 yılında aydınlar ve akademisyenler tarafından kurulmuştur. Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde kurulan Balkan Üniversitesi; uluslararası akademik kadrosu, tam donanımlı ve yeni kampüsüyle bünyesinde eğitim almaya karar veren öğrencilere Avrupa ve Dünya standartlarında bir eğitim imkanı sunmaktadır. Üniversitenin kayıtları ise hala devam etmektedir.

Draft Eğitim İle Geleceğe Hazırlanın

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin (IBU) son kontenjanlarından yararlanmak, IBU hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan soruların cevaplarını en doğru şekilde alabilmek için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan iletişim formunu doldurmak.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız