DRAFT BLOG

Tüm Bosna Hersek İçerikleri
Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

Yurtdışı Eğitimi Soru Cevap Vol2 (yurtdışında okumak)

Yurtdışında okumak için gerekli olan evraklar nelerdir, son kayıt tarihleri nedir, devam zorunluluğu, burs imkânı gibi pek çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bu videomuzda yurtdışı dil okulu ilgili de bilgi vermeye çalıştık.

YKS Sonucunuz Önemli Değil: Bosna'da Üniversite Eğitimi

Yurt dışında üniversite okumak, pek çok kişinin hayali olmakla birlikte bir düzeyde de korkulan bir şey olmuştur. Çünkü yüksek sınav başarısı gereksinimi, pek çok öğrencinin büyük sınav kaygısı ile üniversite sınavlarında yeterli başarıyı gösterememesine ve üniversite eğitimi hayallerini ertelemek zorunda kalmasına neden olmaktadır. Ancak sınavsız üniversiteler, bu konuda öğrencilere büyük bir avantaj sağlıyor.

Sınavsız Kaliteli Eğitim: Uluslararası Saraybosna Üniversitesi

Artık Avrupa’da sınavsız üniversiteler ve puansız üniversite bölümleri var. Saraybosna’da eğitim alabileceğiniz en elverişli kurumların başında gelen Uluslararası Saraybosna Üniversitesi de böyledir. Yalnızca lise diplomanız, Saraybosna’da üniversite eğitimi almanıza yeterli. 

Tekrar ediyoruz; yalnızca lise diplomanız kaliteli bir üniversite eğitimi almanıza yeterlidir. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nin engin eğitim deneyimi ve birikiminden faydalanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken tek şey karar vermek. Daha iyi bir geleceğe sahip olmak istediğinize, kaliteli bir üniversite eğitimi almak istediğinize, en modern yaklaşımlarla bir yüksek öğretim deneyimi yaşamak istediğinize dair bir karar. 

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

Bu kararı aldıktan sonra lise diplomanızı bulup, not dökümünüzü de çıkarttıktan sonra, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’ne başvurmaya hazırsınız. YKS sınavında aldığınız puan veya herhangi başka bir başarınız bizi ilgilendirmiyor. Yalnızca, üniversitenin eğitim dili İngilizce olduğundan dolayı, kayıt sırasında dil yeterliliğinizi belgelemenizi, istiyoruz. Eğer bunu da henüz sağlayamıyorsanız, hazırlık sınıflarına katılabilirsiniz. 

Eğitim ve İnsan Tutkusu

Hem en uygun harç ücretli okulların başında gelen, hem de bölgede eğitim kalitesi bakımından tüm kurumlara üstün gelen Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nin bu konumu nereden geliyor? Öncelikle çalışanlarının yenilikçi ve dinamik tutumları bunu sağlıyor. Ve de eğitmeye, öğretmeye, dünyaya yeni bireyler kazandırmaktaki tutkuları, üniversitenin vizyonuna büyük katkı sağlıyor. Onun dışında tam donanımlı sınıf ve laboratuvarlar, kapsamlı bir serbest kütüphane ve yüzlerce işbirliği projesi ile üniversite, dünya standartlarında bir bilim merkezi haline gelmektedir.

5 farklı fakültede verilen eğitim programları hem uygun fiyatlarıyla hem de barındırdıkları kapsamlı çalışma programlarıyla öğrencilerin yüzünü güldürmekte ve onları geleceğe hazırlamaktadır. Avrupa’nın en gelişmiş şehirlerinden olan Saraybosna’da bir eğitim deneyiminden kendinizi esirgemeyin ve başvuru için bize ulaşın. Eğer Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde eğitim almakla ilgileniyor ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki online iletişim formunu doldurunuz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız