DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

YÖK Denkliği Avantajı Olan Puansız Lisans Bölümleri İçin Kontenjanlar Doluyor

YÖK denkliği avantajı bulunan puansız Diş Hekimliği, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Psikoloji bölümleri için kontenjanlar doluyor. Yurt dışındaki prestijli üniversiteler için son günler!

YKS Puan Şartsız Bölümlerde Yurt Dışı Eğitim Avantajı

Yurt dışında bulunan çoğu prestijli kurum, Türk öğrenciler için büyün avantajlar sunuyor. Zira bu kurumlar, özellikle sınavsız üniversite kategorisinde olduğu için öğrencilerin YKS'den kaç puan aldığına bakmaksızın istedikleri bölümde üniversite eğitimi alma imkanı sunuyor. Evet belki birçoğunuz bu üniversiteler için yüksek puan almanın zorunlu olduğunu düşünerek üniversite hayallerinden vaz geçiyor ancak birçok üniversite sadece lise diploması ile öğrenci alıyor.

Yurt Dışında Sınavsız Üniversite: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi İngilizce eğitim veren bir üniversitedir. Sınavsız öğrenci almak için İngilizceye hakim olmak önem taşımaktadır. Üniversitenin harç ücretleri uygun olduğu gibi, başarılı öğrencilerine de burs vermektedir. Balkan Üniversitesi bir vakıf üniversitesidir. Ayrıca Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile tam olarak bir uluslararası üniversite niteliğindedir. Üniversite içerisinde eğitimin yanı sıra daha birçok aktivitenin de olması üniversitenin etkinlikler konusunda da faaliyetlerini ortaya koymaktadır. Ayrıca Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından tanınan ve üniversite lisans programları sayesinde sizlere ekonomik üniversite programı sunmaktadır.

Üniversitenin Fakülteleri

2007 yılı itibariyle üniversite statüsüne kavuşan Uluslararası Balkan Üniversitesi özellikle İktisadi İdari Bilimler, Teknik Bilimler, İletişim ve Güzel Sanatlar Fakülteleri ile ön plana çıkmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne Türkiye’den giden öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bölümler arasında Hukuk, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İnşaat Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bulunmaktadır.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin Kayıtları Devam Ediyor

Üniversitenin bölümlerine özellikle Türk öğrencilerden büyük rağbet var. Kontenjanlar ise dolmak üzere. Ancak hala geç değil, üniversitenin kayıtları devam ediyor. Ülkemize uzaklık açısından İstanbul’a bir saatlik uçuş mesafesinde bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi'nın kontenjanlarından yararlanmak için son günler!

Üniversite hakkında daha detaylı bilgi almak ve kontenjanlardan yararlanmak için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ya da iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız