DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Yök Denkliği Bulunan Okullar :  Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Makedonya’nın Türk nüfusu yoğun kenti Gostivar’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi kültürümüze yakın bu ülkenin gözbebeklerindendir. Avrupa’daki akademik sisteme göre düzenlenmiş olan bir müfredata sahip olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda YÖK Denkliği’ne de sahip bir eğitim kurumudur. Dünyanın hemen hemen her kıtasından öğrenci kabul eden Uluslararası Vizyon Üniversitesi akademik anlamda da son derece başarılıdır. Bu durumun en büyük sebeplerinden birisi kurumun tıpkı ismi gibi uluslararası bir vizyona sahip olmasıdır.

Yurtdışında Türkçe Eğitim İmkanı

Türk kültürüne yakın olan Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda Türkçe eğitim veren bir kurumdur. Bunun arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi de Gostivar’da Türkçe’nin sık konuşuluyor olmasıdır. Uluslararası Vizyon Üniversitesi Türkçe’nin yanında Makedonca da eğitim vermekte ve bu sayede öğrencilerin ülkenin diğer şehirlerine adapte olmasını kolaylaştırmaktadır.

Çokkültürlü Bir Ortamda Yurtdışı Eğitimi

Uluslararası Balkan Üniversitesi sadece Türkçe değil Makedonca da eğitim verdiğinden dolayı bu kurumda birden fazla kültürden öğrenci bulunmaktadır. Farklı kültürler için birbirlerini tanıma imkanı sağlayan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, bu sayede öğrencilerinin vizyonunu genişletmektedir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi sahip olduğu çokkültürlü ortam sayesinde gelecekteki parlak bir kariyerin anahtarı olacak uluslararası bağlantıları da öğrencilerine sağlamaktadır. Kurumun çokkültürlü ortamı sizi global bir dünya insanı yapacaktır.

Yurtdışında Sınavsız Eğitim Fırsatı ve YÖK Denkliği

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi de sınavsız eğitim alma olanağıdır. Bu olanak sayesinde Türkiye’deki zorlu sınav prosedürlerini kısa sürede geçebilir ve stresten uzak bir eğitim ortamına kavuşabilirsiniz. Sınavsız bir şekilde öğrenci almasına rağmen Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda YÖK Denkliği’ne de sahiptir. Bu sayede okulda  aldığınız eğitim ile Türkiye’de kariyer yapma fırsatına erişebilirsiniz.

Son Derece Uygun Ücretler İle Yurtdışı Eğitimi

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni rakiplerinin önüne geçiren bir olgu da kurumun gayet makul ücretleridir. Ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki kurumlara kıyasla fiyat açısından makul olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi bu konuda gerçekten göz alıcıdır. Makedonya’nın maddi açıdan rahat bir ülke olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda bu kurumda gayet rahat bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz.

Vizyon Üniversitesi, uluslararası kalitede bir eğitimi servet ödemeden, uygun fiyatla almanızı sağlar. Kurumun sunduğu uygun fiyatlılık sayesinde eğitim gördüğünüz ülkede hapsolmak yerine bol bol seyahat edebilir ve yaşam tecrübesi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bu tecrübeyle eğitim hayatınıza yeni perspektifler getirerek ufkunuzu da genişletebilirsiniz. Geniş düşünmek isteyenler için Uluslararası Vizyon Üniversitesi harika bir seçenektir.

Yurtdışında bulunan diğer üniversiteler hakkında detaylı bilgi almak ve kariyerinizi size en uygun olacak şekilde planlamak için İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız