DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Yurt Dışı Üniversitelerinde  Uzaktan Eğitim Fiyatları 2020

Yaşanan pandemi süreci ile birlikte yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz, uzaktan eğitim seçeneğine yönelmektedir. Uzaktan eğitim ile üniversite eğitimi almak bugün pek çok açıdan avantajlı bir tercihtir. Özellikle halihazırda bir işte çalışanlar, evli kişiler ve bulunduğu konumdan ayrılma cesareti olmayanlar için uzaktan eğitim, üniversite okuyabilmek için oldukça iyi bir seçenektir. Aslında bu eğitim programı herkese hitap etmektedir. Lisans eğitimi alabileceğiniz gibi yüksek lisans eğitimi yapabilir ve kariyerinizi bu doğrultuda şekillendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Örgün öğretim diploması ile akademik açıdan farklılığı bulunmayan uzaktan eğitim imkânı, çeşitli sebeplerden dolayı yurt içinde kalan öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Peki, yurt dışında uzaktan eğitim lisans programları sunan üniversiteler hangileridirler? Bu okulların eğitim ücretleri nelerdir?

Yurt Dışında Uzaktan Eğitim Veren Okullar
Öğrenci dostu bir ülke olması ile bilinen Ukrayna, uzaktan eğitimi okullarında uygulayan bir ülkedir. Avrupa'da uzaktan öğrenim yapabileceğiniz saygın kurumlardan ilki Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi'dir. Burada bir çok programda eğitim alma şansınız bulunmaktadır. Ukrayna üniversiteleri arasındaki derecelendirme kuruluşlarına göre, Ukrayna’nın en iyi 200 üniversitesi arasında 61. sırada olup uyguladığı “Sürdürülebilir Gelişim Programının” bunda payı büyüktür. Yüksek nitelikli tarım uzmanlarını yetiştiren bu kurum, gerçekleştirdiği reformlarla Ukrayna Tarım ve Gıda Bakanlığı tarafından “Tarım Bilimlerinde Örnek Eğitim Kurumu” statüsüyle tanınmıştır.

Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, yurt dışında uzaktan eğitim alabileceğiniz bir diğer kurumdur. Özellikle Hukuk alanında uzaktan eğitim alabileceğiniz bu saygın kurum,  ülkenin önde gelen yüksek öğrenim kurumudur. Okul, Başkanlık Kararnamesi ile 2 Mart 2001'de "ulusal" statüsünü kazanmıştır. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. Eğer yurt dışında hem sınavsız hem de uygun fiyatlarla uzaktan eğitim almak istiyorsanız bu iki kurumu tercih edebilirsiniz.

Kurumlarımızın bölüm fiyatları değişkenlik göstermektedir. Hem okullarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarla ilgili uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi online iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız