DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurt Dışında Alacağınız Mimarlık Eğitimiyle Hayatınızı Şekillendirin

Binaları ve diğer fiziki yapıları tasarlama ve kurma  bilimi olarak bilinen Mimarlık, bugün pek çok öğrenci tarafından okunmak istenen bölümler arasında yer almaktadır. Ancak ülkemizdeki zorlu sınav şartları ve sınav stresinden dolayı çoğu öğrencimiz bu hayalini gerçekleştirmekte zorluk yaşamaktadırlar. Ayrıca bu bölümün puanları ne yazık ki fazla yüksek olduğundan dolayı yine okunması zor bölümler olarak karşımıza çıkmaktadır. Oysa yurt dışında bulunan kaliteli kurumlarda prestijli bir Mimarlık eğitimi alabilir ve üstelik sadece lise diplomanız ile bu bölümü keyifli bir şekilde okuyabilirsiniz.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi İle Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Bir Mimarlık Eğitimi

Günümüzde artan yaşam maliyetleri dolayısıyla Mimarlık bölümünü okumak isteyen öğrenciler ya hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmakta ya da yurt dışı eğitimde uygun maliyetli fırsatlara yönelmektedir. Düşük yaşam maliyetli fakat yüksek kalitede Mimarlık eğitimi fırsatını öğrencilerine sunan üniversiteler arasında Balkanlar’ın en renkli ülkelerinden biri olan Makedonya’nın Uluslararası Vizyon Üniversitesi öne çıkmaktadır. Makedonya’nın Gostivar kentinde kurulmuş olan üniversite, öğrencilerine sunduğu uygun fiyatlı eğitim olanağının yanı sıra üniversite sınavı şartı aramaması, uzaktan eğitim imkânı sağlaması ve dileyen öğrencilerine Türkçe eğitim dili seçeneğini de sunması dolayısıyla özellikle son yıllarda Türkiye’deki öğrencilerin dikkatlerini üzerine çekmektedir. Makedonya’nın eğitim sistemi sayesinde Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimi almak için lise diplomasına sahip olmanız yeterlidir.

Vizyon Üniversitesi’nin Mimarlık eğitimi programı Avrupa standartlarında, alanında tüm gelişmeleri takip eden, dünya çapındaki mimarlık eğitimine paralel bir anlayış ile hazırlanmıştır. Dolayısıyla Vizyon Üniversitesi’nden alacağınız diploma, Türkiye başta olmak üzere birçok dünya ülkesinde tanınacaktır. Mezuniyetiniz sonrasında, iş hayatınıza devam etmek açısından sorun yaşamazsınız.

Uzaktan Eğitim İle Mimarlık Eğitimi

Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği olanaklarla ortaya çıkan yeni bir eğitim konsepti olan uzaktan eğitim, bulunduğunuz yerden ayrılmadan, kendi kendinize çalışıp yılda iki kez sadece sınavlara girerek devam zorunluluğu olmadan mezun olmaya imkan tanımaktadır. Üstelik yurt dışındaki üniversiteler Türkiye’deki üniversite sınavını kriter kabul etmedikleri için mimarlık bölümünü sınavsız okuyabilirsiniz! Uzaktan eğitimle sınavsız bir şekilde  Mimarlık okuyabileceğiniz üniversitelerin başında, yine Uluslararası Vizyon Üniversitesi gelmektedir.

Yurt dışında Mimarlık eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız