DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurt Dışında Dil Eğitimi Almak İle İlgili Merak Edilenler

Yurt dışında yabancı bir dil eğitimi almak, geleceğiniz ve kariyeriniz açısından oldukça önemlidir. Zira yurt dışında yabancı dil öğreniyor olmanın pek çok avantajı  vardır. Dünyanın en saygın kurumları arasında yer alan bir dil okulunda dil eğitimi almak size uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika ayrıcalığı sağlayacağı gibi, gittiğiniz ülkelerden edindiğiniz deneyimler ile de vizyonunuza önemli katkılarda bulunacaktır. Yurt içine kıyasla yurt dışında bir dil eğitimi alıyor olmanın en büyük avantajlarından biri de elbette öğreniyor olduğunuz dili gerek sosyal hayatınızda gerek okulunuzda bol bol pratik yapma seçeneğinizin bulunuyor oluşudur.

Dil Eğitiminin Avantajları
Yurt dışında dil eğitimi alıyor olmanın avantajları bunlarla sınırlı değildir. Bazı ülkeler, ülkelerin kendi ulusal politikası gereği, dil eğitimi alan öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. Bu ülkelerin başında dil eğitimi konusunda oldukça prestijli kurumları bünyesinde barındıran İrlanda gelmektedir. İrlanda’da, 25 hafta süren yıllık akademik programa kayıt olur olmaz, haftada 20 saatlik bir çalışma süresi kazanırsınız. Asgari ücretin saatlik 10€ civarında olduğu İrlanda’da, dil eğitiminiz sırasında bir yandan çalışarak İngilizcenizi geliştirebilir ve bu sayede yurt dışı eğitim masraflarınıza katkıda bulunabilirsiniz. İrlanda'nın öğrencilere sağladığı tek destek bu değildir. Ayrıca ülke, akademik yılda verilen part-time çalışma izninin yanı sıra, İrlanda’nın Work and Study programı, öğrencilere sömestrlarda ve yaz tatillerinde full-time çalışma izni de sağlamaktadır. İrlanda'da bir yandan çalışıp bir yandan da dil eğitimi almanızı sağlayacak saygın dil okulları arasında ise Kaplan International Dublin Dil Okulu, ISE: International School of English Dublin, The English Studio Dublin gibi akademik başarısını tüm dünyaya kanıtlamış olan kurumlar bulunmaktadır. 

Work And Study
İrlanda gibi öğrencilere Work and Study imkanı sağlayan ülkeler arasında, dil eğitimi konusunda uluslararası arenada kendini ispatlamış kurumları bünyesinde barındıran Kanada ve Malta da yer almaktadır. Dünya üzerindeki en yüksek toplumsal refah düzeylerinden birisine sahip olmasıyla tanınan Kanada'da bulunan Real Institute Toronto, LSI Vancouver Dil Okulu, ILAC Toronto Dil Okulu gibi kurumlarda dil eğitimi alabilir ve bir yandan Work and Study avantajından faydalanabilirsiniz. Ayrıca dil eğitimi konusunda köklü bir geleneğe sahip olan Malta'da yer alan ESE: European School of English ve Eurocentres Msida Dil Okulu ülkenin oldukça saygın kurumları arasında yer almakta ve öğrencilerine vizyonu geniş bir dil eğitimi sunmaktadır.

Dil okullarımız hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizde görüşebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız