DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Yurt Dışında Eğitim: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Balkanlar'ın gözde ülkesi olan Makedonya'da yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi; yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça ideal bir okuldur. Makedonya Üsküp'te bulunan Balkan Üniversitesi uluslararası bir üniversitedir. Eğitim dili olarak İngilizce eğitim veren Makedonya Balkan Üniversitesi, bu özelliği sebebiyle kayıt için gelen kişilere İngilizce diline iyi hâkim olmaları şartını istemektedir. Ayrıca Makedonya Balkan Üniversitesi'nde %100 burslu okuyabilme imkânı da bulunmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde birçok fakülte yer almaktadır. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Teknik Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Lisans Fakültesi yer alır. Bu fakülteler içerisinde birçok bölüm bulunmaktadır. Makedonya Balkan Üniversitesi'nde eğitim almak için sınavsız olarak ücretli kayıt yaptırabilme imkânı bulunmaktadır.

Balkan Üniversitesinin misyonu kültürel çeşitliliğin içinde uluslararası bir eğitim kurumu olmak ve rekabete hazır bireyler yetiştirerek, profesyonel iş gücü sağlamaktır. Pek çok farklı ülkeden öğrencinin eğitim gördüğü Balkan Üniversitesi, öğrencilere farklı kültürlerin sentezlendiği çok kültürlü bir ortam sunar. Akademik olarak başarılı öğrencilere burs imkanı da sağlanmaktadır. Balkan Üniversitesi, özellikle Türkiye'den gelen öğrencilere Türk Lirası ve taksitli ödeme seçenekleriyle de ön plana çıkan bir okuldur.

Pandemi Sebebi İle Eğitiminizi Türkiye'de Alın
Balkan Üniversitesi'ne kayıt yaptırdığınız zaman, Pandemi sebebi ile yurt dışına çıkmakta zorlanan öğrencilerimiz eğitimlerini Türkiye'de alabilirler. Peki Balkan Üniversitesi'ne kayıt yaptırdığınızda hangi okullarda eğitim alabilirsiniz? İşte o okullardan bazıları: Kastamonu Üniversitesi, Batman Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Karaelmas Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Siirt Üniversitesi. Bu üniversiteler gibi daha pek çok kurumda eğitim alma imkanınız bulunmaktadır. Bu okulların tamamını öğrenebilmek için uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesinde birçok eğitim alanı bulunmaktadır. Mesleki olarak çok çeşitli eğitim veren üniversiteyi tercih etmeden önce okumak istediğiniz alanı netleştirmeniz önemlidir. Balkan Üniversitesi size aynı zamanda burs imkânı tanımaktadır. En çok tercih edilen bölümler arasında Güzel Sanatlar, İktisat ve İletişim dalları bulunmaktadır. Eğitim hayatınıza emin adımlarla ilerlemek için eğitim kurumumuzun uzman danışmanlarından ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Balkan Üniversitesi’nin ücretleri, barınma koşulları ve alanları ile ilgili olarak detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız