DRAFT BLOG

Tüm İspanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Yurt Dışında Halkla İlişkiler Eğitimi İçin İspanya İyi Bir Tercih

İspanya’da üniversite eğitimi, yurt dışında reklamcılık alanında sunduğu avantajlarla birlikte halkla ilişkiler alanında da büyük avantajlar sağlıyor. İspanyol üniversitelerinin çoğu bu gibi beşeri, sosyal alanlarda önemli başarılara imza atmış kurumlardır. Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümlerinin zaten kol kola ilerlediğini de düşünürsek bu açıdan İspanya’da Halkla İlişkiler okumak yerinde verilmiş bir karar olacaktır. 

Bunların dışında İspanya zengin kültürü, kozmopolit atmosferi, sıcak iklimi, iyi korunmuş büyüleyici şehirleri ile yurt dışında eğitim almak için gidilebilecek en iyi ülkelerden biridir. Ayrıca İspanya’da İspanyolca konuşulmaktadır. Bu dil aynı zamanda dünyada en çok konuşulan ikinci dil olarak önemlidir. Burada reklamcılık, halkla ilişkiler gibi iletişim üzerine kurulu bilimlerin eğitimini almanız bu dildeki yeteneğinizi mükemmelleştirebilir. 

İspanya üniversiteleri, hazırlık ve karar süreçleriniz için ve yerleşim süreçlerinizde uzman danışmanlık hizmeti alabilmeniz adına Draft Eğitim olarak yanınızdayız. Şimdi birlikte bu ülkenin kaliteli üniversiteleri hakkında size biraz bilgi verelim... 

EU Business School

EU Business School, 100'den fazla ülkeyi temsil eden çok kültürlü bir öğrenci profiline ve 26.000 kişilik bir mezun ağına sahiptir. Sınıf mevcudunun azlığı, kişiselleştirilmiş ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi destekler.  
Öğrenciler, alanında en iyilerin katıldığı konferanslar ve sektör ziyaretleri yoluyla uluslararası iş liderleri ile etkileşim kurma fırsatına sahip olurlar. Ayrıca Barselona, ​​Cenevre, Montreux ve Münih'teki EU kampüsleri arasında programlı transfer fırsatları sunulmaktadır.

Barcelona Üniversitesi

Barselona Üniversitesi, Katalonya’nın en büyük yükseköğretim kurumu olup çok geniş bir öğretim yelpazesinde eğitim veriyor. BÜ, İspanya’da üniversiteler tarafından gerçekleştirilen araştırmalar için de bir merkez niteliği taşır. İçinde bulunduğu araştırma programlarının sayısı ve başarısı göz önüne alındığında, Barselona Üniversitesi’nde yürütülen faaliyetler Avrupa genelinde bir standarttır. 

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi

Son teknoloji e-öğrenim platformu ile sınıflarda birebir eğitim kültürü CSSS'te mükemmel bir denge oluşturmuştur. CSSS öğretim üyeleri yenilikçi düşünen tecrübeli eğitimciler olmanın yanı sıra uzmanlık alanlarında değişimin öncüleri olarak görülmektedirler. Eğitim dili İngilizce olan bu üniversitede Reklamcılık, Halkla İlişkiler gibi bölümlerin yanı sıra Sosyal Medya, Uluslararası İşletme Yönetimi, Turizm Yönetimi gibi bölümler de bulunmaktadır. 

Bize Ulaşın

İspanya’daki üniversiteler, reklamcılık, halkla ilişkiler bölümleri ve yurt dışı eğitime dair aklınızdaki her soruyu uzman eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Bize ulaşmak için sitemizdeki online iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız