DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Ukrayna İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Yurt Dışında Hukuk Okumak

Yurt dışında Hukuk eğitimi almak bir çok açıdan avantajlı bir tercihtir. Özellikle sadece lise diploması ile öğrenci kabul eden kurumların olmasından dolayı öğrenciler, bu anlamda yurt içinde yüksek puan gerektiren Hukuk bölümlerini gönül rahatlığı ile yurt dışında okuyabilirler. Sınavsız Hukuk okuyabileceğiniz ülkeler arasında Ukrayna ve Makedonya üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Ukrayna ve Makedonya, uygun yaşam maliyetleri açısından da öğrenciler tarafından sık tercih edilen ülkelerdir.

Ukrayna’da Hukuk okuyabileceğiniz kaliteli üniversiteler arasında Karazin Kharkiv Üniversitesi, Taras Shevshenko Üniversitesi ve Sumy Devlet Üniversitesi bulunmaktadır ve bu okullar YÖK tarafından tanınan okullardır. Ayrıca bu kurumlar QS ve Times Higher Education sıralamalarında dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi arasında yer alır.

Ukrayna'da Hukuk Eğitimi

Uluslararası düzeyde, kaliteli ve Bologna sürecine dahil pek çok üniversiteye sahip olan Ukrayna’da Hukuk eğitimi veren önemli eğitim kurumları bulunmaktadır. Lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde eğitim imkânı sunan Ukrayna üniversitelerinde ağırlıklı olarak Rusça, Ukraynaca ve İngilizce müfredatlı eğitimler verilmektedir. Siz de Avrupa standartlarında eğitim imkânı sunan bu kaliteli üniversitelerde Hukuk okuma imkânına sahip olabilirsiniz. Ukrayna’da Hukuk bölümü okumayı tercih ederek uygun eğitim ve yaşam masrafları ile saygın üniversitelerde öğrenci olma olanağı yakalayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Veren Hukuk Fakülteleri Var Mıdır?

Ukrayna’nın Odessa şehrinde bulunan Odessa Uluslararası Humanitarian uzaktan eğitimle Hukuk okumanıza olanak sağlayan üniversitelerden biridir. Odessa Uluslararası Humanitarian, Bologna sürecine dahil ve 4. akreditasyon seviyesinde olup kendini sürekli geliştiren, dünya standartlarına uygun eğitim vermeyi amaçlayan saygın bir kurumdur. Üniversitede 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölüm bulunmaktadır. Rusça ve İngilizce müfredatlı uzaktan eğitim imkânı da sunan Odessa Uluslararası Humanitarian’da lisans ve yüksek lisansta Hukuk okuyabilirsiniz.

Makedonya'da bulunan kurumlar da uzaktan eğitim vermektedir. Makedonya’da uzaktan Hukuk bölümü okuyabileceğiniz okullarımızdan ilki Uluslararası Vizyon Üniversitesi’dir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Türk üniversitelerine paralel bir müfredatı takip ettiği için ve Türkçe eğitim sunduğundan dolayı, uzaktan eğitimle Hukuk okumak isteyen adayların ilk tercihlerinden biridir.

Yurt dışı okullarımız hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bize bu süreçte online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca ofis telefonlarımızı kendi telefonlarımıza yönlendirdiğimiz için ofis numaralarını da arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız