DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurt Dışında İkinci Üniversitenizi Okumak İster misiniz?

Ülkemizde üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra farklı bir eğitim alarak ikinci diploma sahibi olmak istiyorsanız yurt dışı üniversitelerinin bu konuda en iyi eğitimi verdiğini söylemek isteriz. Yurt dışına çıkarak veya uzaktan eğitim seçeneği ile üniversite okuyabilirsiniz. Yurt dışında örgün eğitim almak istiyorsanız endişelenmenize gerek yoktur demek yanlış olmayacaktır. Zira ülkemizde yapacağınız eğitim masrafları ile hemen hemen aynı koşullarda yurt dışında eğitim alabilirsiniz. Ayrıca dünya sıralamasında ilk 1000 üniversite arasına giren kurumlarda eğitim alarak ikinci üniversite eğitiminizi de sağlam temeller üzerine atabilirsiniz.

Yurt dışında sınavsız ikinci üniversite okumanız diploma dışında ek bir yabancı dil öğrenmenize, farklı ülkelerden arkadaşlar edinmenize, farklı kültürleri yaşamanıza, tek başınıza hayatınızı sürdürmenize ve kariyer basamaklarını tırmanmanıza katkı sağlayacaktır.

Sumy Devlet Üniversitesi ve Sınavsız Eğitim

Sumy Devlet  Üniversitesi, Ukrayna'nın Sumy şehrinde ve Ukrayna'nın Kuzey doğusunda yer almaktadır. 1948 yılında eğitim vermeye başlayan Sumy Devlet Üniversitesi akreditasyon düzeyi oldukça yüksek olan bir üniversitedir. Üniversitede eğitim dili ülkenin resmi dili olan Ukraynacanın yanı sıra Rusça ve İngilizcedir. Özellikle  yabancı öğrenciler İngilizce eğitim verilen bölümleri tercih etmektedir. Diğer diller için ise isteyen öğrencilere 1 yıllık hazırlık bölümü okuma imkânı verilmektedir. Kurum yurt dışında sınavsız ikinci üniversite için tercih edilen okulların başında gelmektedir.

Belgrad Üniversitesi İle Farkı Yakalayın

Belgrad Üniversitesi, 200 yıllık tarihi boyunca her zaman toplum yararını gözetmiş bir üniversitedir. Tüm mezunları ve öğretmenleri, ülkenin kültürel, bilimsel, eğitsel, politik ve ekonomik yaşamının gelişimine büyük katkıda bulunmuştur. Kurum, bir yandan modern zamanların meydan okumalarına uyum sağlayarak ve geleneğinden gelen değerleri koruyarak bölgenin önde gelen yükseköğretim kurumu konumunu korumayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, gerçek bir ulusal marka olarak üne kavuşmasını sağlayan unsurdur. Yurt dışında ikinci üniversite okumak için tercih edebileceğiniz kurum Avrupa standartlarında eğitim vermektedir. Belgrad Üniversitesi, bugüne kadar toplamda 300.000 kişiye eğitim vermiştir. Ayrıca üniversite bünyesinde 31 fakülte ve 13 enstitü bulunmaktadır.

Sizler de sınavsız ikinci üniversite tercihinizi yurt dışından yana kullanmak istiyorsanız, alanında uzman eğitim kadromuz ile iletişime geçebilir ya da Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek  bilgi alabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekibi olarak tüm eğitim süreciniz boyunca yanınızda olup hayallerinizi gerçekleştirmeniz için destek olacağız. Hayallerinizdeki bölümü yurt dışında okumanın tam vakti!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız