DRAFT BLOG

Yurt Dışında Reklamcılık Eğitimi İçin İspanya Üniversiteleri Sizi Bekliyor

İspanya sıcak bir iklimin, Akdeniz’e bakan güzel plajların, kalabalıkların, çeşitliliğin, enerjik dansların ülkesi. İspanyolca da dünyada en çok konuşulan ikinci dil olarak önemini ve geçerliliğini herkese dayatmaktadır. Bu özellikleriyle zaten turistik anlamda gidilesi, görülesi bir yer olan İspanya’da üniversite eğitimi, özellikle reklamcılık alanında bir kariyer isteyen öğrenci adayları için son derece avantajlıdır. Yurt dışında reklamcılık alanında olduğu kadar beşeri bilimlerde de İspanyol üniversiteleri öne çıkmaktadır. 

Kültürel yaşantısıyla birlikte eğitim politikalarının gidişatı açısından da İspanya’nın son derece “sosyal” bir ülke olduğunu söylemek mümkün. Burası dünyanın her tarafından hem ziyaretçi, hem çalışan hem de öğrenci çeken bir yer. Farklı kültürlerden birçok insanla tanışabilir ve birlikte çalışabilirsiniz. Bu yönleriyle de İspanya, yurt dışında eğitim almak için son derece elverişli bir ülke olarak öğrenci adaylarının önünde duruyor.

Kendi koşullarınıza uygun bir rehberlik, belirgin hedefleri olan bir plan ile İspanya’da hayallerinizdeki eğitimi almaya o kadar da uzak değilsiniz. Draft Eğitim tüm süreçlerinizde uzman danışmanlık hizmetiyle yanınızda olacaktır. Şimdi birlikte İspanya’daki üniversiteleri kısaca inceleyelim.

Barcelona Üniversitesi

Barselona Üniversitesi, İspanya’nın Katalonya bölgesindeki en büyük yükseköğretim kurumudur. Son derece geniş bir eğitim yelpazesi sunan bu üniversite Avrupa’nın en iyi ilk 1000 üniversitesi arasında da yer almaktadır. Okul, İspanya’da üniversiteler tarafından gerçekleştirilen araştırmalar için de bir merkezdir.
Yürüttüğü araştırma programlarının sayısı ve başarısı göz önüne alındığında, Barselona Üniversitesi’nde yürütülen faaliyetler Avrupa genelinde bir kriter olarak sayılmaktadır. Eğitim dili Katalonca’dır.

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, kısaca CSSS, Avrupa’nın girişimcilik başkenti olarak da bilinen Barselona kentindedir. Barselona’nın canlı atmosferi ve yoğun etkinlik takvimi, profesyonel ve kişisel gelişim açısından önemli fırsatlar sunmaktadır. 
Yeni buluşlar, bilgi üretimi ve uzmanlık alanlarında gelişime odaklanan CSSS, güçlü bir karma öğrenim müfredatı sunmaktadır. Eğitim dili İngilizce olarak belirlenmiştir. 

EU Business School

1973 yılında kurulan EU Business School; Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih ve online kampüsleri ile uluslararası nitelikte bir işletme okuludur. İşletme, uluslararası iş, pazarlama, finans ve girişim programlarının yanı sıra, hazırlık, lisans, yüksek lisans, yüksek lisans ve doktora programları da sunmaktadır. 
İngilizce müfredatlı küçük ve dinamik sınıflarda eğitim verilmekte olup bu müfredatlar Kuzey Amerika ve Avrupa akademik müfredatlarının en iyilerini takip etmektedir. 

Bize Ulaşın

Yurt dışında reklamcılık eğitimi, İspanya üniversiteleri ve yurt dışı eğitimine dair her sorunuz için uzman eğitim danışmanlarımızla görüşün. Bunun için internet sitemizdeki online iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız