DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurt Dışında Sınavsız Ve Uzaktan İşletme Eğitimi

Güçlü ve donanımlı bir kariyer hedefi olan pek çok kişinin tercih ettiği bölümlerin başında gelen İşletme, özellikle yurt dışı üniversitelerinde oldukça rağbet görmektedir. İşletme alanı, global düzeye sahip büyük şirketlerden daha küçük veya bağımsız konumdaki şirketlere kadar pek çok yerde İşletme bölümünde eğitim görmüş kişilere ihtiyaç duymaktadır. Bölüm sayesinde edindikleri teorik ve pratik bilgi sayesinde İşletme eğitimi almış kişiler, uluslararası arenada yüksek bir tempoda gelişme gösteren iş yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedirler. Bu derece önemli bir konuma sahip olan bu bölüm, ülkemizde olduğu kadar yurt dışı üniversiteleri tarafından da rağbet görmektedir. Türk öğrencilerin son zamanlarda ilgi alanı olan yurt dışı üniversiteleri, öğrencilere sınavsız bir eğitimin yanında uzaktan eğitim seçeneği de sunmaktadır.

Yurt Dışında Sınavsız Ve Uzaktan İşletme Eğitimi
Yurt dışında alınabilecek bir İşletme eğitimini yurt içine kıyasla çok daha avantajlı kılan faktörlerin başında bu alanda verilen bir yurt dışı eğitiminin sınavsız olması gelmektedir. Ayrıca bu okullarda Türkiye’deki üniversitelere kıyasla çok daha kalifiye bir şekilde eğitim verilmektedir. Yurt dışında verilen kalifiye bir eğitimi öğrencilerine en iyi aktaran ülkelerin başında ise Ukrayna gelmektedir. Avrupa Birliği’ne girdiğinden beri büyük ekonomik atılımlar yapan ve bu atılımların gerektirdiği akademik altyapıyı üniversitelerine cömert fonlar sunarak sağlayan Ukrayna, Avrupa’nın en iyi ekonomi eğitimini veren üniversiteleri bünyesinde barındıran bir ülke konumuna gelmiştir. 

Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi'nde Sınavsız Ve Uzaktan Eğitim
Sınavsız ve uzaktan eğitimin önde gelen okullarından biri olan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, Ukrayna'da bulunmaktadır. Ukrayna’nın Kharkov şehrinde bulunan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, 1930 yılında kurulmuştur. Mekatronik ve Yönetim Sistemleri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Elektrik Mühendisliği ve Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Teknik Hizmetler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Proses ve Gıda Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, İşletme ve Yönetim Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Uzaktan ve Mektupla Eğitime Yönelik Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Diploma Sonrası Eğitime Yönelik Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Teknoloji Araştırma Enstitüsü, Tarım-Endüstri Kompleksleri Uzmanlarının Eğitimine Yönelik Eğitim Merkezi gibi çok çeşitli eğitim ve araştırma enstitülerine sahip olan köklü bir üniversitedir.

Sınavsız ve online eğitim ile yurt dışı eğitimi almak için uzman eğitim danışmanlarımız ile İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizde görüşebilirsiniz. 
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız