DRAFT BLOG

Yurt Dışında Uygun Fiyatlarla Diş Hekimliği Okuyabilirsiniz!

Yurt dışında eğitim almak artık çok kolay. Sınav, stres korkusu ve sınav kaygısı olmadan Avrupa’da lisans eğitiminizi sınavsız üniversitelerin puansız bölümlerinde alabilirsiniz. Yurt dışında üniversite eğitimi hayalini, Avrupa’da sayıları artan sınavsız üniversitelerde gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında okumak isteyen pek çok öğrencinin tercih ettiği bu kaliteli akademik kurumlarda, normal şartlarda yüksek sınav puanı gerektiren mühendislik, tıp, hukuk, diş hekimliği gibi bölümleri de okumanız mümkün. 

Sınavsız Üniversite Seçimi

Sınavsız üniversitelere girişin belki de tek zorluğu, gideceğiniz üniversiteyi seçmek. Detaylı bir araştırma süreci, sizin için en uygun üniversiteyi seçmenizde yardımcı olabilir. Bu uygunluğu da üniversitenin eğitim anlayışı ve kalitesi, ülkedeki yaşam giderleri ve eğitim programlarının fiyatı belirleyecektir. Fakat bununla yalnız başınıza uğraşmak yerine, Draft Eğitim Danışmanlık’taki uzman eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Tüm yurt dışı eğitimi süreçlerinizde aktif eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. 

Başvuru ve Mezuniyet 

Gideceğiniz okulu seçtikten sonra yapmanız gereken, o okula lise diplomanızı ve not dökümünüzü teslim etmek oluyor. Ayrıca üniversitenin eğitim diline göre, dil yeterliliğinizi de belgelemeniz gerekecektir. Eğer eğitim dillerinden herhangi birinde yeterliliğiniz yoksa, hazırlık sınıflarında okuyabilirsiniz. Mezuniyetten sonra gireceğiniz denklik sürecinden sonra da diplomanız uluslararası olarak tanınır hale gelir. 

Şimdi ise yurt dışında diş hekimliği okuyabileceğiniz uygun harç ücretli üniversitelerden bahsedelim… 

Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Azerbaycan

Nahçıvan Devlet Üniversitesi (NDÜ), Azerbaycan’daki üniversiteler arasında özel bir yere sahiptir. Kampüs, 108 hektarlık bir alan üzerine kuruludur. Kampüste her türlü tesis ve imkanı barındıran modern eğitim binaları bulunmaktadır. Elektronik alanlar, laboratuvarlar, internet merkezleri ve modern bilişim teknolojileriyle donatılı e-kütüphane, tüm öğrenci ve öğretim üyelerinin hizmetine açıktır. Üniversitenin her yerinde kablosuz wi-fi hizmeti bulunur. Nahçıvan Devlet Üniversitesi, ulusal temellere dayanan, devlet tarafından fonlanan bir üniversitedir. 

Tetova Üniversitesi, Makedonya

Tetova Devlet Üniversitesi, 17 Aralık 1994’te kurulmuş genç bir üniversitedir. Makedonya’nın kuzeybatısında, Polog Bölgesi sınırları içinde bulunan Kalkandelen şehrinde yer alır. Burası ülkenin başkenti olan Üsküp ve bir başka önemli kent olan Manastır'dan sonra ülkenin üçüncü büyük şehridir. 11 fakülte, 1 enstitü ve sağlık alanında kurumları destekleyen 2 enstitüsü vardır. Üniversite, 12.000’den fazla öğrenciye eğitim olanağı vermiştir, vermektedir.

Bize Ulaşın

Avrupa’daki kaliteli diş hekimliği bölümleri, sınavsız üniversiteler ve çok daha fazlası hakkındaki sorularınız için bize ulaşın. Bunu yapmak için sitemizdeki online iletişim formunu doldurmanız yeterli. Dünya'nın en iyi okullarında puan şartı gerektirmeyen bölümler sizi bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız