DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Yurtdışı Eğitiminde Kaliteli Bir Seçenek: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Balkanlarda yer alan üniversiteler günümüzde üniversite eğitimi için popülerlik kazanmaya başladı. Öğrenciler için sınavsız veya taban puan şartsız bir üniversite eğitimi almak artık daha ekonomik ve daha kolay olduğu için öğrenciler üniversite seçimi yaparken artık yurtdışı fırsatları değerlendiriyorlar. Uzun ve yoğun bir maraton olan üniversite sınav süreci yerine dilediğiniz bölümde zorlanmadan eğitim almak büyük bir avantaj ve bu hizmeti alabileceğiniz üniversite merkezlerinin başında Makedonya geliyor. Balkanların gözde üniversitelerine ev sahipliği yapan Makedonya, özellikle başkenti Üsküp’te pek çok kaliteli eğitim kurumunu barındırıyor. Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’nın önde gelen yükseköğrenim kurumlarından biridir. Eğitim ücretleri bakımından Avrupa üniversitelerine göre uygun fiyatlı olan Uluslararası Balkan Üniversitesi, YÖK tarafından tanınmasıyla öğrencilerimize mesleklerini ülkemizde yapma şansı veriyor. 

Lisans eğitimlerinizi, doktora ve lisansüstü eğitimlerinizi bu üniversitede gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz. Sınav ve taban puanının yanında, lise eğitiminizdeki başarı notunuzun derecesini dikkate almadan kolayca eğitim alacağınız üniversitenin sizden tek beklentisi İngilizce düzeyinizin iyi olması. Çünkü bu üniversite İngilizce dili ağırlıkta eğitim veriyor. Böylece alanınızda eğitim alırken İngilizcenizi bir üst düzeye çıkarma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesinde birçok eğitim alanı bulunmaktadır. Mesleki olarak çok çeşitli eğitim veren üniversiteyi tercih etmeden önce okumak istediğiniz alanı netleştirmeniz önemlidir. Balkan Üniversitesi size aynı zamanda burs imkânı tanımaktadır. En çok tercih edilen bölümler arasında Güzel Sanatlar, İktisat ve İletişim dalları bulunmaktadır.

Eğitim hayatınıza emin adımlarla ilerlemek için eğitim kurumumuzun uzman danışmanlarından ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Balkan Üniversitesi’nin ücretleri, barınma koşulları ve alanları ile ilgili olarak detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız