DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Yurtdışı Üniversite Danışmanlık Firmalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin bu konuda destek ve yardım alması ve başvuru şartları gibi bir takım uygulamalar; Eğitim Danışmanlığı hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı; bu firmaların kurumsal bir yapı ile kaliteli hizmet verip vermedikleridir. Bu konuda itibar gösterilmesi gereken firmaların eğitim danışmanlığı hizmetini belli kurallar ile veriyor olması ve bu konuda danışmanlarından yaklaşımlarına kadar profesyonel olarak hizmet veren firma olması baz alınmalıdır.

 

Yurtdışında üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti alacağınız firmayı iyi tanımalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Eğitim danışmanlığı hizmeti sadece gidilecek olan ülke ile ilgili işlemlerin yapılması ve bunun karşılığında para kazanmak demek değildir. Doğru danışmanlık hizmeti öğrencinin kariyer planlamasına dair doğru bir analiz ve yönlendirme yapılması anlamını da taşır. Öğrencinin eğilimi kadar aldığı eğitim, başarılı olduğu alanlar, ekonomik koşulları göz önünde tutularak ülke, okul ve meslek seçimine yardımcı olunması ve sonrasında kayıt yaptırdığı andan ülkeye gidişine, yerleşmesine ait tüm lojistik desteğin ve öğrenim hayatı boyunca ihtiyaç duyduğu rehberlik hizmetinin verilmesi demektir.

Eğitim Danışmanlığı hizmetinin sağlıklı olarak yapılması için firmaların; ilkeli, etik ve sorumluluk taşıyan bir yapısının olması, donanımlı, alanında uzman, dinamik bir kadro ile hizmet veriyor olması önemlidir. Yurtdışı bağlantılı olarak hizmet veren eğitim danışmanlığı hizmetinde yüz yüze görüşebileceğiniz ve belgelerle size gerekli olan tüm uygulamaları sağlayacak firmalar; bu konuda mağduriyet yaşamanızı önleyecek ve kayıp yaşamadan sağlıklı olarak eğitim almanıza destek olacaktır.

 

Eğitim Danışmanlığı alacağınız firmanın referansları, hizmet anlayışları, hukuki güvencelerle sizleri garanti altına alıyor oluşları değerlendirmenizde dikkat edeceğiniz önemli ayrıntılardır.

 

6 yıldır bu sektörde hizmet veren firmamızda, genç, dinamik, eğitimli ve tecrübeli danışmanlarımız; okul seçiminizden kariyer planlamanıza, gideceğiniz ülkede ihtiyaç duyacağınız rehberlik hizmetine kadar her konuda sizleri aydınlatacak, öğrenim hayatınız boyunca desteklerini sürdüreceklerdir.

 

İzmir, İstanbul veya Ankara’da bulunan ofislerimize gelin, danışmanlarımızla tanışın, firmamız hakkında ve merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alın, sizleri doğru ülkeye ve doğru okullara yönlendirmelerini isteyin, iyi bir kariyer başlangıcı için sizlere destek olalım.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız