DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurtdışına Çıkamıyorsanız Eğitimi Ayağınıza Getirelim: Uzaktan Eğitim

Yurtdışına çıkamıyor musunuz? Mevcut konumunuzu bırakmak zor mu geliyor? Halihazırda bir işte çalışıyorsunuz ama yurtdışındaki bir okuldan mezun mu olmak istiyorsunuz? Eğer yurtdışına çıkamıyorsanız eğitimi ayağınıza getirelim. Nasıl mı? Uzaktan eğitim fırsatları ile!

Yurtdışında bir eğitim almak ve yurtdışı okullarından birine sahip bir diploma edinmek pek çok kişinin hayali olmalı. Ama çoğu kişi, yurtdışına çıkmanın fazla zorlu olduğunu düşünerek bu hayalden vaz geçer. Ya da bazıları zaten bir işte çalışıyor olduğu için, düzenini bozmaktan korkar. Oysa uzaktan eğitim, tüm bunlara rağmen size kaliteli bir eğitimi ayağınıza getirerek, yurtdışındaki bir okuldan mezun olmanıza imkan tanır.

Yurtdışında Uzaktan Eğitim Almanın Ne Gibi Faydaları Vardır?

Bu durumun faydası aslında saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Fakat en önemlilerini sıralayacak olursak bunlar:

. Mevcut düzeninizi bozmadan bir eğitim imkanı tanır,

. Örgün eğitim gören kişiler ile aynı diplomayı alma imkanı verir,

. Zaman konusunda avantaj sağlar,

. Dersler kayıtlı olduğu için, dilediğiniz bir saatte ve günde dersleri yeniden tekrar etme imkanı bulunur,

. Kaliteli bir eğitim seçeneği sunar,

. Kayıt olmak için sadece lise diplomanız yeterlidir.

Dünyanın en saygın okullarından birinde bir uzaktan eğitim almak, sizi rakipleriniz atasından kolayca ön tarafa çekecektir. Yılda iki kere sınavlara girmek için gideceğiniz okul size kısa süreli bir yurtdışı seyahati de sunmaktadır. Peki yurtdışında uzaktan eğitim alabileceğiniz kaliteli ve saygın kurumlar hangileridir?

Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde Uzaktan Eğitim Alın

Makedonya‘nın Gostivar şehrinde yer alan kurum, ülkenin en saygın okullarından biridir. Uzaktan eğitim seçeneği ile de pek çok kişiye eğitim veren okulun en önemli özelliği, eğitim dilinin Türkçe oluşudur. Hukuk, İktisat, Psikoloji, Mimarlık, Bilişim alanlarında eğitim veren bu prestijli okulda kaliteli bir uzaktan eğitim alabilirsiniz. Ayrıca Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde  yüksek lisans seçeneği de bulunmaktadır.

Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi'nde Uzaktan Eğitim Alın

Ukrayna’nın Kharkov şehrinde bulunan okul, 1930 yılında kurulmuştur. Ukrayna’nın en iyi 200 üniversitesi arasında 61. sırada olduğundan dolayı, ülkenin en değerli okullarından biri ünvanına sahiptir. Uyguladığı “Sürdürülebilir Gelişim Programı” sayesinde bu ünvana hak kazanan okulda uzaktan eğitim seçenekleri de mevcuttur.

Yurtdışında kaliteli bir uzaktan eğitim almak ve kayıt koşulları hakkında detaylı bilgi edinmek için Draft Yurtdışı Eğitim'in İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız