DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Kaliteli Eğitimi Ve Uygun Bütçeli Dil Okulları

Yabancı dil eğitiminin en iyi şekilde yabancı bir ülkede alınmasını gerekli kılan pek çok sebep vardır. Türkiye'deki dil eğitimleri her ne kadar iyi bir dil eğitimi veriyor olsa da, bu süreç sadece ders saatleri için geçerlidir. Yurtdışında mecburi olarak yabancı dilde iletişim kuracağınız için, dilinizi geliştirmek son derece daha hızlı olacaktır. Ayrıca neredeyse yurtiçindeki okullar ile aynı fiyatlarla eğitim veren yurtdışındaki dil okulları, bu sebepten dolayı da öncelikli tercihler arasında yer alır. Yurtdışında kaliteli eğitimi ve uygun bütçeli dil okullarını sizler için bir araya getirdik.

ESE: European School of English - Malta

Yılın neredeyse tamamının güneşli geçtiği Malta, harika sahilleri ve doğası ile muhteşem bir ülkedir. Ülkemizden de pek çok kişinin dil eğitimi almak için gittiği ülkenin dil okulları, dünyanın en iyi müfredatına sahiptir. Bu okullardan ilki European School of English'dir.

1996 yılında kurulan European School of English , Malta bulunan öğrenciler tarafından “Malta'nın En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir. 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim veren okul, deneyimli personeli ve akademisyenleri ile de ün salmıştır. Okulun öğrencilerine sunduğu pek çok avantaj vardır. ESE Malta Dil Okulu’nda ücretsiz İnternet, Kişisel Çalışma Merkezi ve Kütüphane, iki bilgisayar laboratuvarı, ferah ortak kullanım alanı ve Kafeterya gibi olanaklar bulunmaktır. Okulda 20 saatlik bir Genel İngilizce programını, haftalık 195 Euro civarı bir fiyata alabilirsiniz.

Eurocentres Msida Dil Okulu - Malta

Malta'nın bir diğer dil okulu Eurocentres Msida, Malta’nın Msida bölgesinde bulunur. Okul binasında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, bahçe, interaktif tahtalar, öğrenme merkezi, kütüphane, ortak alan ve harika bir teras bulunmaktadır. Dil eğitiminin en uygun ve en güzel şekilde alınacağı bu kurum, yurtdışında yabancı dil eğitimi almak isteyen çoğu kişinin gözde okullarındandır. 20 saatlik Temel İngilizce programını, haftalık 165 Euro'ya alabilirsiniz.

Centro Fiorenza Dil Okulu - İtalya

Görkemli mimarileri ile ün salmış İtalya, zengin dil seçeneklerini de bünyesinde barındırır. Bu okullardan ilki Centro Fiorenza Dil Okulu'dur. 1982 yılında kurulan kurum, prestijli ve görkemli bir sarayda yer almaktadır. Arno Nehri'ne bakan pencerelerden Floransa'nın ve ünlü Ponte Vecchio'nun keyifli manzarasının tadını çıkararak harika bir dil eğitimi alabilirsiniz! 20 saatlik bir Temel İtalyanca eğitimini haftalık 210 Euro gibi makul bir fiyata karşılayabilirsiniz.

Avrupa'nın en iyi dil okullarında dil eğitimi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız