DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Pilotaj Eğitimi Veren Üniversiteler

Sivil havacılık, özellikle son 10 yılda büyük bir aşama kaydetmiş, sürekli geliştirilen havayolu prosedürleriyle artan uçuş güvenliği, daha konforlu ve sık uçuş imkanlarının ortaya çıkması ve uçuş fiyatlarının daha ekonomik hale gelmesiyle birlikte bu sektörde ihtiyaç duyulan nitelikli personel sayısı da artmıştır. Bu anlamda sivil havacılık alanında pilotaj, günümüzün olduğu kadar geleceğin gözde meslekleri arasındaki yerini uzun yıllar koruyacak gibi görünmektedir.

 

Pilotaj eğitimi, her üniversitede bulunmayan, belli bir akademik disiplin ve fiziksel altyapı gerektiren bir eğitimdir. Bu nedenle pilotaj eğitiminizi alacağınız okul büyük önem taşımaktadır. Pilotaj eğitiminizi yurtdışında alarak hem istediğiniz alanda kaliteli bir donanımla mezun olabilir hem de yabancı dilinizi geliştirerek farklı kültürler tanıma şansını yakalayabilirsiniz.

 

Partner okullarımız arasında yer alan Riga Ulaştırma ve Telekomünikasyon Enstitüsü (Letonya) pilotaj eğitimi alabileceğiniz köklü ve güvenilir okullardan biridir. Uzman raporlarına göre Ulaştırma ve Telekomünikasyon Enstitüsü, Letonya'da faaliyet gösteren önde gelen bilimsel kurumlar listesinde yer alan tek özel üniversitedir. 

 

Yurtdışında pilotaj eğitimi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili üniversite sayfalarını ziyaret edebilir, dilerseniz alanında uzman Draft Eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek ön kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Tecrübeli danışmanlarımız geleceğinizi şekillendirecek bu kararı almanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak, kayıt süreciyle ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız